Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találhatnék barátnőt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék barátnőt? (többi lennt)

Figyelt kérdés

21 éves fiú vagyok. Az a helyzet, hogy már kb 5-6 éve nem volt barátnőm. De mostmár lassan 1 éve, hogy a barátok akikkel mentünk mindenfele azok is eltűntek..:S Senki nem keresi a másikat meg összevesztek meg ilyenek. A sulimat azt kihagyom!! Mikor ottvagyok akkor is csak az osztálytársaimmal hülyülünk órán meg szünetben. De nem úgy van mint másoknál, hogy suli után mikor megyünk haza akkor délután felhívom őket, hogy gyertek menjünk ide-oda. Csak suliban látom őket és kész. A suliban abszolút nincsenek szép lányok! kb: 10%(de még az se, szakmunkás suli!) Összvissz van 3 haverom, de azokat sem látom mindíg.

Fenntvagyok társkeresőn is, végignéztem az összes kerületet és írtam minden lánynak, de nemsoktól kaptam válasz üzenetet. Átlagos srác vagyok nem érdekelt soha a: rapp,rock,emo meg semmi ilyen divat!! Bár ezeken a társkeresőkön is alig találni valami hozzám illő lányt! Ha van is, azis a világ végén lakik...


2010. márc. 24. 00:22
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Uhh kössz a válaszokat!

19:40- szép kis történet akkor majdnem egycipőben járunk..:S


19:41- gépet most nem igazán fogok venni, mert már a jogsira kéne gyűjtenem. Gimnáziumot meg nemigen ismerek, és még soha nem is voltam buliban!! Nincs kivel elmennem, és táncolni se tudok semennyire. Régebben volt olyan, hogy felvett csaj msn-re már nemtom honnan lehet hotdog-ról vagy telefonos oldalról. Na akkor halál lazán elvoltam msn-en a csajjal délutántól- éjfélig dumálgattam vele. Mondták is, hogy milyen: aranyos meg kedves vagyok hozzájuk... (igaz ez régen volt). Sokan mondták ,hogy regisztráljak társkeresőre! Én fenntvok, de sehol semmi! :S Hugom is társkeresőn találta meg barátját azt ittvannak 2 éve együtt!!

2010. ápr. 6. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!