Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy találhatnék egy barátnőt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találhatnék egy barátnőt?

Figyelt kérdés
Szeretnék magamnak egy barátnőt hogy tegyem meg ezt hogy találjak egyet? (fiú vagyok 17 éves)
2011. ápr. 8. 22:47
 1/8 anonim ***** válasza:
FÉSZBUK.
2011. ápr. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
dugd el és keresd meg
2011. ápr. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 You got OWNED! ***** válasza:

Iskola, utca, stb.

De ez kicsit komplikáltabb.

Nem úgy történik, hogy odamész és akkor " He csajszi, te meg én akkor most járunk "

2011. ápr. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor ne a gép előtt ülj, hanem járj el a haverokkal, ismerkedj, szerezz új barátokat, azok majd még újabbaknak mutatnak be, és rengeteg lehetőséged lesz megismerni újabb és újabb csjokat, akik nem csak azt mondják rád egy kép és egy adatlap alapján hogy lúzer. Mert sajnálatos dolog, de őszintén lássuk be, hogy általában sajnos ez történik. Bevallom én is teszek ilyet, de ha személyesen ismerném meg, valószínű a belső tulajdonság kerülne előtérbe... Jaa... és ne légy türelmetlen, lehet beletelik egy kis időbe, de légy kitartó! :) Én 3 évig próbálkoztam, és amikor a legkevésbé számítottam rá, akkor ismertem meg a mostani barátom. Persze addig is ismerkedtem, randiztam, jártam fiúkkal, de nem volt az igazi. Sok sikert! :)
2011. ápr. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nézz ki jól, és bárhol! Ha csúnya vagy, akkor viszont sehol.
2011. ápr. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Olyan átlagos vagyok.
2011. ápr. 9. 07:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor meg azon múlik, h az adott lánynak bejössz-e. De ez is független a helytől.
2011. ápr. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!