Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találhatnék barátnőt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék barátnőt?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok és az a helyzet, hogy még soha nem volt komoly kapcsolatom. Nem vagyok bulizós típus szóval nem járok ilyen helyekre. Lány ismerőseim nincsenek. Nagyon magányosak a napjaim. A suliból is már félek hazajönni, mert tudom, hogy mi vár rám otthon. Ha lenne egy barátnőm mellette biztos nem unatkoznék. Szeretném és nem csalnám meg. De sajna nincs. Nemrég ezt olvastam itt a gyakorikérdéseken: Megütött a pasim mit csináljak?


És jött rá egy ilyen válasz:

"Így van ez. A normális pasiknak akik szeretnék is a barátnőjüket nincs senkijük de az ilyen bunkó pasiknak meg van. Egy cseppet sem sajnállak kérdező, mert te választottad. Ti akartok lányok nagyszájú, macsó pasikat de majd szépen rájöttök, hogy miért is nem jó az."


És aki ezt írta az totál olyan volt mintha "rólam" beszélt volna.

Régebben nem éreztem azt, hogy jajj nekem kell valami csaj. De mostmár egyre rosszabb. :(


2010. szept. 13. 19:48
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Ha rám gondolsz, akkor igen lány vagyok. Itt az ideje, hogy megismerd mi is az az élet. Mászkálj városba, még ha nem is szoktál, menj discoba is. Nem veszítesz semmit.! :)



E.

2010. szept. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Tévedsz Edit, a szüzességét elvesztheti:D
2010. szept. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Enikő vagyok de nembaj xddd
2010. szept. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Tudtam ám, csak direkt más nevet írtam:D:P
2010. szept. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
sarok?
2010. szept. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Prosti fölösleges, mikor ingyen bármelyik szórakozó helyen is lehet csajt találni.
2010. szept. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Deh biztos...:|
2010. szept. 14. 19:44
 18/23 anonim ***** válasza:

basszus a lány is emberből van!!! XD menj oda hozzá és mondj neki emberi szavakat :D meglátod érteni fogja! :D de most komolyan! :) amúgy vigasztalásodra: párommal az iwiw-e jöttünk össze, most 1 éve együtt élünk :)

25L

2010. szept. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Igen értem, de nincs lány ismerősöm. Most az utcán meg nemfogok csak úgy leszólítani valakit. Ha lenne valami haverom vagy valaki akkor biztos mászkálnék minden fele..:S
2010. szept. 16. 19:07
 20/23 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet. Én is voltam ilyen helyzetben a munkám miatt. (Régebben) Haverok meg ismerősök nélkül elég nehéz az biztos. De ezt kifejtenéd bővebben? Nincs olyan ember a világon akinek ne lenénnek közeli ismerősei.
2010. szept. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!