Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális vagyok, hogy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális vagyok, hogy már most ilyen céljaim vannak?

Figyelt kérdés

Itt és most is szívesen elkötelezném magam az életem párja mellett (ha lenne) és együtt szeretnék élni a saját házunkban. Nem félnék a kihívásoktól. Sosem voltam bulizni, stb. és úgy gondolom, hogy nem is fogok menni, ha csak nem lesz rá szükség (pl. barátnőkeresés).

Most akkor normális vagyok, hogy ilyen vágyaim vannak? Az se baj, ha nem. :P

18/F


2010. szept. 12. 18:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Teljesen normális vagy.

Én is így gondolkodtam 18 évesen, jó voltam bulizni párszor, de azt a pár berúgást ki nem hagytam volna.

Tehát, 18 évesen elkezdtem "építeni", most külföldön élek, van lakásom és autóm, akik meg akkor hülyének néztek, most nyálcsorgatva, szájtátva lesnek.


Csináld és vidd is véghez amit akarsz,csak ügyesen és sok sikert hozzá!

2010. szept. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Utolsó: hány éves vagy? Családdal hogy állsz?
2010. szept. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
22 vagyok, nincs még családom.
2010. szept. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!