Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális vagyok, hogy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális vagyok, hogy már most ilyen céljaim vannak?

Figyelt kérdés

Itt és most is szívesen elkötelezném magam az életem párja mellett (ha lenne) és együtt szeretnék élni a saját házunkban. Nem félnék a kihívásoktól. Sosem voltam bulizni, stb. és úgy gondolom, hogy nem is fogok menni, ha csak nem lesz rá szükség (pl. barátnőkeresés).

Most akkor normális vagyok, hogy ilyen vágyaim vannak? Az se baj, ha nem. :P

18/F


2010. szept. 12. 18:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én is így érzek, bár én járok bulizni, de szívesen megházasodnék, ház, gyerek .. stb


17f

2010. szept. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

én is így vagyok vele. bulizni még én sem voltam. és elvagyok nélkülük továbbra is. de, ha most megtalálnám életem párját, akkor szívesen elköltöznék vele, és gyermeknek adnék életet.

szerintem ez normális.

L/18

2010. szept. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én is így érzek,emiatt mindenki hülyének tart.Nézzetek le de én még 1 buliban sem voltam és nem hiszem hogy valaha is lenni fogok.Nem voltam még berúgva stb.

Csak az a gondom nincs kivel ezeket a komoly céljaimat elérnem!:(

Nembaj,remélem egyszer csak lesz barátnőm!:P

17/F

2010. szept. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok ezekkel, és szerintem teljesen normális hogy ilyen vágyid vannak. Kb manapság már ritka is az ijen.. De nekem bejön :) 18/F
2010. szept. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
19:03-as vagyok még. Nem úgy értettem hogy meleg vagyok.. :D
2010. szept. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Bocs, nem értelek. Honnan tudod, hogy együtt szeretnél élni életed párjával, ha még nincs is olyan? Várom a válaszod! Saját házad van?
2010. szept. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Maradjunk annyiban, hogy talán az érzés megvan. (A párt illetően) Nincs saját házam. De ezek mind értelmetlen kérdések voltak a részedről. :)
2010. szept. 12. 21:15
 8/13 anonim ***** válasza:
Majd kijön ez nálad a divatból. Hiába képzeled azt bárkiről, hogy vele élsz majd életed végéig, ez 99%-ban nem valósul meg, és ne hidd azt hogy te vagy az az 1%.
2010. szept. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ne nyilatkozz úgy, hogy nem is ismersz. Nem volt szó semmilyen kapcsolatról, de ha tudnám, hogy "Ő" az igazi, akkor biztos nem keresnék mást, persze a lényeg, hogy alaposan megismerjem az illetőt és ő is engem.
2010. szept. 12. 21:26
 10/13 anonim ***** válasza:
Csak arra akartam rávilágítani, hogy, persze, normális esetben az ember vágyik arra, hogy nyugodtan, önállóan éljen, legyen egy ideális párja, gyerekei, családja, stb. De ez csak a szép oldala az egésznek. Ez csak annak jár, aki személyiségét tekintve felnőtt, egyedül is megáll a lábán (nem csak anyagilag), felelősséget vállal magáért és másokért, a családjáért, aki nem függ már a szüleitől sem érzelmileg, sem anyagilag. Ez NAGYON nehéz! Most nem azt akarom bebizonyítani, hogy mégse vagy normális, hanem hogy gondolj azért bele, nem olyan egyszerű dolog ez. Kicsit olyan szerintem, mint amikor a tévében nézzük a Bajnokok Ligája focimeccset és azt kívánjuk, bárcsak úgy focizhatnánk, mint pl. Messi. Persze, jó lenne annyira tudni, ez egy szép vágy. De piszok nehéz munka után jut oda az ember. Csak ez nem olyan nyilvánvaló, mert szerintem az emberek nem beszélnek egy csomó mindenről, hogy milyen nehéz felnőni, párt választani. Az egy dolog, hogy az emberek megházasodnak. Aztán sokszor kiderül, hogy igazából nem is voltak rá készek, csak messziről szépnek tűnt a boldog házasélet. Amikor meg benne voltak, kiderült, hogy igazából másra vágytak mindketten. Kell vágyni ilyenekre, de tudni kell az előtte lévő lépéseket.
2010. szept. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!