Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? (bővebben lenn)

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki nagyon édes és már rég meg akar hódítani, de nem az esetem. Egyik haverom azt mondta, hogy neki azt mondta, ha járnék vele egy idő után megkérné a kezem. Teljesen belém van esve, de én mindig nemet mondok neki. A probléma itt az, hogy ő gazdag, de én nem tudok valakivel csak a pénzéért vele lenni. Ezt mondtam neki is és mondta, hogy még ez is nagyon tetszik neki bennem. Barátnőmnek meséltem és ő azt mondta, hogy hülye vagyok, ő már most hozzámenne (de csak a pénzéért)! Nem fogadok el tőle semmilyen ajándékot, mondtam, hogy ne is vegyen, ne költse rám a pénzét, de pl egy fagyit még elfogadok. Arra vagyok kíváncsi, hogy ti mit tennétek a helyemben?

21/L


2010. szept. 12. 17:01
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát!

És váltsak barátnőt. :)

2010. szept. 13. 10:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!