Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? (bővebben lenn)

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki nagyon édes és már rég meg akar hódítani, de nem az esetem. Egyik haverom azt mondta, hogy neki azt mondta, ha járnék vele egy idő után megkérné a kezem. Teljesen belém van esve, de én mindig nemet mondok neki. A probléma itt az, hogy ő gazdag, de én nem tudok valakivel csak a pénzéért vele lenni. Ezt mondtam neki is és mondta, hogy még ez is nagyon tetszik neki bennem. Barátnőmnek meséltem és ő azt mondta, hogy hülye vagyok, ő már most hozzámenne (de csak a pénzéért)! Nem fogadok el tőle semmilyen ajándékot, mondtam, hogy ne is vegyen, ne költse rám a pénzét, de pl egy fagyit még elfogadok. Arra vagyok kíváncsi, hogy ti mit tennétek a helyemben?

21/L


2010. szept. 12. 17:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nem értem. ha nem az eseted és nem teccik neked akkor mit kéne? mond meg neki h próbáljon túl lenni rajtad, mert max barátok lehettek.
2010. szept. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
hát ha lennék vagy 26 én se gondolkoznák sokat,hozzámennék. De igy szintén 21 évesen én se lennék más,csak egy barát:s
2010. szept. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érzed amit kellene ne gyere össze vele.
2010. szept. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Már mondtam neki, de annyira ragaszkodik. De nem viszi túlzásba és nem beteges amit csinál.

És nem azonnal venne feleségül. (gondolom) :D

Barátnőm azt mondta, hogy tök jó lehet úgy élni, hogy nincs semmilyen anyagi probléma az életben, és még dolgoznod sem kell.

2010. szept. 12. 17:22
 5/11 anonim ***** válasza:
De ugye tudod, hogy ennek komoly ára lenne? :-)
2010. szept. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen. :(

Úgy szeretnék gyerekeket, hogy attól az embertől van, akit szeretek!

De azért gondoljatok bele, hogy azért ti is elgondolkoznátok a dolgon...

2010. szept. 12. 17:25
 7/11 anonim válasza:
Én adnék neki egy esélyt simán mert ha ilyeneket mond tényleg szeret és ha az elején elmondod neki hogy ne lepjen meg téged mindig mert más azt mondaná hogy csak a pénzért vagy vele
2010. szept. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Így jó, ahogy most kezeled a helyzetet.
2010. szept. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jól teszed, ne csapd be.
2010. szept. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
a barátnőd komoly egyéniség lehet. maradj távol a sráctól ez a legjobb. Ne engedd magadhoz közel.
2010. szept. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!