Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy 30 kg súlyfelesleg van minden közismert "szexológus" -on? Miért hallgatunk olyan nőkre, akiket bottal sem piszkál meg senki józanul?

Figyelt kérdés
Egyszerűen hihetetlen, hogy olyan valaki akar nekem tanácsot adni pasizás dologban, akinek annyi önfegyelme nincs, hogy legalább lefogyjon, ha már párkapcsolati tanácsadónak képzeli magát?
2010. szept. 12. 12:41
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
20%
Ahahaha Soma... :D Kérdező, ezen már énis elgondolkodtam, és én is úgy gondolom, hogy tökmindegy mit tanítanak az egyetemen, ha az embernek nincs személyes tapasztalata. Soma meg egy vicc, szerintem az a nő nevetséges, és kb. minden férfiismerősöm gáznak tartja, úgyhogy erről ennyit!
2010. szept. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy már egy előttem szóló rávilágított, a szexuálpszichológusok mind tanult diplomás emberek, hogy jössz te ahhoz hogy kritizáld őket?
2010. szept. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 A kérdező kommentje:
phüh nincs is ilyen szak az egyetemeken. Soma meg elég messze áll egy diplomától.
2010. szept. 12. 19:22
 24/52 anonim ***** válasza:
66%
Valóban, neki nincs pszichológusi diplomája, ő diplomás jazz énekes...
2010. szept. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 A kérdező kommentje:
Akkor a "párkapcsolati szakértői" és szexuál-patológiai (hihi)szerepkörét kizárólag klasszikus blues-ban fejtse ki, de ne ossza az észt arról, amit soha meg nem tapasztalt se ő, se más elhízott "szexológus".
2010. szept. 12. 21:30
 26/52 anonim válasza:

De miért próbáljátok meg még megmagyarázni a kérdezőnek?

Inkább tegye ki valaki fuckyeahre, mert ha én küldök oda valamit az nem jelenik meg.

2010. szept. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
67%

miért téged leszólít minden latinos pasi a bícsen? jaj nekem milyen agyalágyult,ostoba,primitív bunkó k.urva vagy!


egyébként ha így van minek neked szexológus??

2010. szept. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
100%
de bírnám ha hirtelen jól meghíznál!!! ha lenne egy dzsinnem,tuti most ezt kérném tőle :D
2010. szept. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
61%

Eltekintve attól, hogy most mit gondolok Rólad, válaszolnék a kérdésedre:

A tudás, és a szakértelem NEM a kilók függvénye. Azért tudják jobban, mert igen, van ilyen képzés, ők elvégezték, Te meg nem. És itt nem kell egy szexológusnak ordas nagy r*bancnak lennie. Gondolj csak a drogosokra, a legtöbb szakember, aki segít a leszokásban még életében nem drogozott.

A másik (bocs, kikívánkozik): Mindig szégyelltem magam, hogy a buta, p*csásan szép lányokat mennyire lenézem. Mert szépek, meg csinik, de IQ az nincs. Amióta olvastam ezt a kérdést és a kommentjeidet, már nem szégyellem magam... Ne haragudj, de ez botrány.

Harmadik: nem vagyok vékony. De k*rva jó pasijaim voltak, vannak. Nem latin férfiatlan, magukat szépítgető, buta fajták, hanem pasik. Tudod, intelligensek, humorosak, jól néznek ki, udvariasak, és nőként bánnak velem. Nem biztos, hogy a latin pasik, meg a focisták vannak a férfipiramis csúcsán, sőt! Volt focista pasim is, nem sokáig bírtam azt a stílust, én dobtam, jé... (Persze ez is általánosítás, vannak kivételek) Pedig biztos van köztünk egy jópár kilónyi különbség. Na, erre vajon mit mondasz?

2010. szept. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
54%

Ti összetévesztitek a TVt a való világgal ! (és most nem az RTL -es VV -re gondoltam)

A valóságban tényleg vannak diplomás szexuál-pszihológusok akik igenis értenek hozzá és ezt tanulják , szerintem inkább tőlük kérdezz ha van vmi problémád . De itt is egy csomó férfival és idős csajjal fogsz találkozni akiknek már van tapasztalatuk és már rég voltak cicababák (vagy nem is voltak soha se:) .

Az meg hogy a TVben mit látsz attól ha nem tudsz elvonatkoztatni az a te hülyeségedet minősíti .

Bár az olvasottak alapján nem lesz neked se sok diplomád ...

24/f

2010. szept. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!