Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy 30 kg súlyfelesleg van minden közismert "szexológus" -on? Miért hallgatunk olyan nőkre, akiket bottal sem piszkál meg senki józanul?

Figyelt kérdés
Egyszerűen hihetetlen, hogy olyan valaki akar nekem tanácsot adni pasizás dologban, akinek annyi önfegyelme nincs, hogy legalább lefogyjon, ha már párkapcsolati tanácsadónak képzeli magát?
2010. szept. 12. 12:41
1 2 3 4 5 6
 11/52 A kérdező kommentje:
A kövér csajok számára a focista és a latinos, meg a tévésztár az nagyon is földönkívüli. Te meg csak b*sszad a dagadt csajokat, bár az ilyennel remélem még ők sem, mert engem sose fogsz.
2010. szept. 12. 13:30
 12/52 anonim ***** válasza:
85%
._. 13 éves lány vok és marhára felidegesítettél.
2010. szept. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
100%
-.-
2010. szept. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
100%
Ezt is tanítják neki az egyetemen, hogy egy macsó latin vagy focista fiú mire bukik. Mit gondolsz mit tanul öt vagy nyolc évig? Rengeteg féle és fajta személyíségű emberről tanulnak ott szerintem.
2010. szept. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 A kérdező kommentje:
Azt meg honnan veszed, hogy ezek egyetemet végeztek, vagy van egyáltalán párkapcsolat képzés? Ha pasi vagy ne szólj bele, mert te aztán semmit sem tudhatsz erről.
2010. szept. 12. 13:36
 16/52 anonim ***** válasza:
100%
Pedig lehet, hogy pasi létére jobban tájékozott ezen a téren... (miért is ne lehetne?) Amúgy meg lehet, hogy nem modellek lesznek a párjaik, de valószínűleg boldogabbak azzal a férfival, mint az olyan ember, aki csak a külsőségekre figyel...
2010. szept. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 A kérdező kommentje:
Akkor megfordítom, mert látom nem értitek. Közismert férfioldalon a fejlécen: Csajozási kérdéseidre válaszol Lagzi Lajcsi, az őszinte párkapcsolatok tapasztalt szakértője. Nahaggyámá.
2010. szept. 12. 14:02
 18/52 anonim ***** válasza:
100%
Eddig nem erről beszéltél, hanem szexológusokról. A "celeb válaszol" kategóriát inkább hagyjuk, annak az eddigiekhez semmi köze sincs.
2010. szept. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 A kérdező kommentje:
Pl. Somára céloztam, de ezt tudod te is, csak farolsz.
2010. szept. 12. 14:12
 20/52 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, ki hozta fel Lagzi Lajcsit, mint példának a szexológus nőt, de mindegy...

Somával pont volt alkalmam személyesen is beszélni, és hidd el, lehet, hogy nem egy Barbie-alakú egyén (de nem is kövér), de igenis NŐisebb a maga stílusával, kisugárzásával, életszemléletével, mint az átlag...

2010. szept. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!