Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy 30 kg súlyfelesleg van minden közismert "szexológus" -on? Miért hallgatunk olyan nőkre, akiket bottal sem piszkál meg senki józanul?

Figyelt kérdés
Egyszerűen hihetetlen, hogy olyan valaki akar nekem tanácsot adni pasizás dologban, akinek annyi önfegyelme nincs, hogy legalább lefogyjon, ha már párkapcsolati tanácsadónak képzeli magát?
2010. szept. 12. 12:41
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem attól fogja valaki megérteni a szexualitást, a párkapcsolatokat, az intimitást, hogy fűvál fával összefekszik, ha a divat által propagált cicababa stílust felveszi...

És ha belegondolsz, a mai világban, ahol nem mindenki szépségkirálynő, bizonyos embereknek ők adják vissza hitelesebben azt, hogy átlagos embereknek is lehet jó szexuális élete.

2010. szept. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:
Az, hogy valaki egészséges súlyú, az nem azt jelenti, hogy cicababa. Nekem az adjon a férfiakkal kapcsolatban a kérdéseimre választ, akinek legalább esélye volt személyes tapasztalatokra ezen a téren. Ilyen kövérek mit tudhatnak a férfiakról?
2010. szept. 12. 12:55
 3/52 anonim ***** válasza:
87%
Mert lehet, hogy nem csak a kinézet számít, hanem a stílus, a kisugárzás, az intellektus, a személyiség...
2010. szept. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 A kérdező kommentje:
Mese habbal, ha egy nő dagadt, akkor esélytelen. Én válaszokat várok a kérdéseimre, és nem buksisimogatást. De látom nem érted az egészet.
2010. szept. 12. 13:00
 5/52 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy te egy kicsit kabbeafaszom?
2010. szept. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
84%
Baszus te nem érted. Marhán felhuztál. Szét ordibálnám a fejed. Igazuk van az előttem szoloknak. Am attol, hogy még van valakin + kilok attol lehet még jobban tudja mint te. Sőt az ilyeneknél mint te sokkal jobb fejek. Ugy hogy ne legyél ekkora g*ci.
2010. szept. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
100%

Te nem érted, szerintem.Azt hiszed, ha valaki kövér, akkor szüzen hal meg?Szerinted az elvált emberek 30-40 körül is úgy ismerkednek mint a huszonévesek?Hogy a külső minden?(sőt, már az értelmesebb huszonévesek sem a külsőt nézik, hanem az embert)Elárulom neked, hogy azoknak a szexológusoknak, akiket én "ismerek", mindnek családja van.

(Ja és nem, én nem vagyok kövér.)

2010. szept. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 A kérdező kommentje:
Már honnan tudná, hogy egy igazi latinos jópasi, ha mit mond, az mit jelent, ha soha életében nem szólította egyetlen ilyen sem pl Siófokon a bícsen? Honnan tudná, hogy egy menő focista mire bukik, amikor ilyet csak tévében látott eddig? Nem sorolom végig. Elhiszem, hogy van boldog szerető családjuk, de ettől még ne akarjon párkapcsolati tanácsadó lenni nulla személyes tapasztalattal. Kit akartok ti átverni, mire jó ez most? Amit kérdeztem, az minden, de minden jó külsejű csajnak egyszeregy.
2010. szept. 12. 13:18
 9/52 anonim ***** válasza:
84%
"Honnan tudná, hogy egy menő focista mire bukik, amikor ilyet csak tévében látott eddig?" Mé bameg te tudod??? Minden sztár és focista EMBER. Nem földön kivüliek.
2010. szept. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
100%
Aha... focista meg latin... amilyen a nő, olyan a férfi a kapcsolatban, vagyis zsák a foltját :)
2010. szept. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!