Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg elfejettett már?

Figyelt kérdés
van 1 srác akivel ismerkedtem nyár elején. beszélgettünk meg minden találkoztunk párszor, és ő fokozatosan kezdett belémszeretni.aztán mondtam h. én nem akarom ezt. eltelt egy hónap (lehet hogy még kevesebb).azt hallottam egy barátjától hogy már túltette magát. tényleg elfelejtett?
2010. szept. 10. 23:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Téged ez mit érdekel???
2010. szept. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
én ÖRÜLNÉK NEKI
2010. szept. 10. 23:16
 3/13 anonim ***** válasza:

Most mit vártál? Elküldöd szegényt melegebb éghajlatra persze hogy túlteszi magát.

Velem is megtörtént, és felhúznak az ilyenek :/

2010. szept. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
látom nemértitek a kérdés lényegét
2010. szept. 10. 23:36
 5/13 anonim ***** válasza:
De értjük, csak azt nem hogy te min vagy most meglepődve. Vagy egyáltalán, hogy mi a kérdés lényege, mer nem hinném hogy te azt várod most szegény csávótól hogy kullogjon utánad....
2010. szept. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
én azon vagyok meglepődve hogy ilyen hamar? én ha beleszeretek valakibe hónapokig nemtudom kiverni a fejemből.én ennek csak örülök ha tényleg elfejetett.
2010. szept. 10. 23:45
 7/13 anonim ***** válasza:

Az élet nem áll meg csak azért mert be akarsz menni egy boltba eltölteni huzamosabb időt a bolttal, de az nem enged be. Sok-sok-sok bolt van még.

Remélem átment a qrvaszar hasonlóság:d

2010. szept. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egy visszautasítást nem tart évekig kiheverni.
2010. szept. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

23:50 igen értem...


aztmondta nekem hogy már majdnem szerelmes..amikor ismerkedtünk

2010. szept. 10. 23:57
 10/13 anonim ***** válasza:
jajistenem. mitakarsz ezzel? zavar h már nem fut utánad? szívás. volt esze és elfelejtett.
2010. szept. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!