Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Na nem egyszerű de megpróbálom leírni érthetően. Lécci olvassátok el.

Na szóval 16/F vagyok és van egy csaj. Ő 14. Már fél éve kerülgetjük egymást. Én tudom hogy szerelmes belém, de még ez a fél év sem volt elég hogy el tudjam dönteni, hogy most járjak-e vele vagy ne? Igazából ha együtt vagyunk nagyon jól elvagyunk és naponta beszélünk, de valahogy nem tudom elképzelni azt hogy együtt járjak vele.

De pl ha nem beszélünk véletlen egy nap vagy csak nem tudom!tud elérni már hiányzik. De akkor is nem tudom elképzelni hogy ő+én. Szerintetek mit csináljak? Ha járunk meg fog majd ez változni? Vagy ő csak egy jó barát lesz?

köszi a válaszokat előre is.


2010. szept. 10. 22:32
 1/10 anonim ***** válasza:
hát ha nemtudod magadban elképzelni,hogy együtt vagytok,akkor azt jelenti valszeg ,hogy nem szerelmet érzel iránta.szerintem ilyen esetben felesleges járni vele,legalábbis várj egy kicsit,hátha változik a helyzet
2010. szept. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

KB ugyanez a helyzet volt velem is :D


Egész nyáron kerülgettük egymást, mikor elment nyaralni 1 hétre nagyon hiányzott, mikor visszajött rá pár napra már jártunk. :D

Sztem egy próbát megér a dolog :D

2010. szept. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Második! Te már az elejétől el tudtad magad vele képzelni?Vagy kb olyan volt mint nekem, hogy nem tudtad elképzelni, csak úgy összejött?? És nekem az is nagy problémám hogy én nem nagyon szeretnék nyílt kapcsolatot, legalábbis vele, de tudom hogy ő fűnek fának elmondaná, főleg úgy hogy már ígyis többen tudnak arról hogy szerelmes belém mint amennyinek tudnia kellene.

2010. szept. 11. 15:07
 4/10 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy szerelmes beléd??
2010. szept. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hosszú történet. tudom és kész. igazából úgy állítja be mintha nem én lennék, de nem egyszer utalt már rá és a barátnői is elkotyogták.
2010. szept. 11. 23:14
 6/10 Veky ***** válasza:
a barátnői könnyen viccelhettek is, amúgy adj neki még 2-3 hónapot és várj... azután kérdezd meg újból...
2010. szept. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Úgyanigy vagyok:/

csakén lány vagyok:D

Szerintem beszélj vele,járjatok és ha nem jön össze aor legyetek barátok:)

2010. szept. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de neked nem való még kapcsolat.. Ha nem mered felvállalni a lányt, akkor inkább hagyd békén és ne kínozd tovább. Talán majd ha érettebben gondolkodsz és még ő is úgy gondolja, akkor kellene összejönnötök.

21L

2010. szept. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

22:36 köszi a válaszod, és biztos hogy nem vicceltek, ne kérdezd mért, mert nagyon sok jel van rá, a barátnői felől is és a csaj felől is. és ha csak "szivatni" akkor úgy gondolom nem fél évig húzzák ezt a témát.

22:38 neked is köszi, de nem lehet hogy csak azért mondod mert te is jobban szeretnél járni a sráccal mint ő veled? :D

22:39 köszi neked és a válaszod, ez egy ilyen oldal, örülök hogy leírtad. de akkor én is írok rá :D. na szóval nekem volt már kapcsolatom, és nem a "gyerekszerelemre" gondolok. és vele nyíltan jártam. de ezzel a csajjal nem tudom, valahogy nem olyan mint a "régivel". benne van hogy szeretem még őt, pedig már 1 éve nem úgy gondolok rá, de mégis, nem tudom mitől nem olyan mint a régivel.


Ha nektek vagy másnak van hozzá fűznivalója, és le is írja megköszönöm :D

2010. szept. 12. 22:50
 10/10 A kérdező kommentje:
ja és 22:38. hány éves vagy? nem véletlen egymásról beszélünk? :D
2010. szept. 12. 22:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!