Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet valaki ennyire naiv?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valaki ennyire naiv?

Figyelt kérdés
Van egy lány ismerősöm, 16 lesz mindjárt. Tavaly ismerkedtünk meg a neten, úgy volt, hogy találkozunk, csak aztán nem kerestük egymást, neki pedig lett pasija. Most már egy éve vannak együtt, de a pasi (mindjárt 19) folyamatosan csalja. Persze csak két esetet vallott be, gondolom amikor már elkerülhetetlen volt. A csaj már mondta párszor, hogy vége, a pasi tudomásul vette (gondolom nem nagyon érdekelte), aztán mégis mindig összejöttek. A poén az volt, hogy mostanában beszéltem vele, és mondta, hogy végleg szakítani fog. Másnap elújságolta, hogy most már örökre vége, többet nem jönnek össze. Én már kezdtem örülni, hogy végre szabad a pálya, erre 2 hét múlva megint összejöttek. Gondoltam magamban, hogy hát ilyen nincs. És a csaj nem a pasit hibáztatja azért, mert megcsalta, hanem azokat a csajokat, akikkel lefeküdt. Én a helyében már úgy kivágtam volna ezt a gyereket, mint macskát szarni. Az ilyen embert én semmibe nem nézem. És az a szomorú, hogy hitegeti a csajt azzal, hogy szereti, ő meg még el is hiszi neki! Kezdjük ott, hogy ha szeretné, akkor nem csalná meg. Valahogy olyan igazságtalan az élet. Az olyan fiúk, akik rongyként bánnak a nőkkel, bárkit megkaphatnak, és még barátnőjük is van. Vele is azt csinálnak, amit akarnak, annyiszor csalják meg, amennyiszer nem szégyellik, mert tudják, hogy úgyse hagyja el őket, mindent megbocsát. Nekem pedig, aki 19 évesen már 4 éve küzdök, hogy egy barátnőt szerezzek magamnak, semmi nem jön össze. Pedig tisztelem a nőket, udvarias vagyok velük, és sosem csalnám meg a barátnőm. Örülnék már, ha nem csak a pofára esések jutnának, és megfordulna a helyzet, a jó elnyerné méltó jutalmát, a rossz pedig bűnhődne.
2010. szept. 9. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Igen sajnos vannak ilyenek. Nem is az, hogy naiv szerintem hanem inkább az vonza, hogy rossz-fius. Tudod a szokásos...Amugy ezzel nem cska te vagy egyedül. Környezetemben is sokszor látom, hogy a bunkó önelégült f*szoknak mindíg van csajuk gyakorlatilag csak csettintenek egyet és a nő máris térdre hull előtte...Én is 18 vok és még nem volt csajom. Hiába vok kedves velük meg vicces, le se sz*rnak. A mai k*rváknak az kell, hogy lenézzék őket le sz*rják őket, de még ha verést kapnak azt se bánják de legalább van egy rossz-fius barátjuk...Tisztelet a kivételnek mert nem mindegyik ilyen.
2010. szept. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

És neked egy ilyen buta p*csa kell? Mert erre nincs jobb jelző. Sötét mint az éjszaka. Az ilyenen még szörnyűlködni sem éri meg. Keress egy intelligens lányt magadnak. Amúgy az ilyenek nem is érdemelnek mást.

21/L

2010. szept. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
"A rosszakat el kell ítélni! Akik bűnösek szenvedjenek!"
2010. szept. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ne görcsölj rá a barátnő keresésre, azt írtad 4 éve küzdesz.. ne küzdj. :) csak flörtölgess.

amúgy igazad van, mindig a rossz fiú kell a csajoknak. valamit hihetetlenül jól csinálnak, mert tényleg képesek sakkban tartani a csajokat. sajnos mi lányok a végsőkig reménykedünk, és hisszük, hogy egyszer valami majd megváltozik, tényleg volt értelme újra és újra megbocsájtani, de egyszer mindenkinél előbb utóbb betelik a pohár. lassan kiöl minden érzést a lányból vagy tönkreteszi.

2010. szept. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De most őszintén... normális fiú irigykedik egy "rosszfiúra", mert minden ujjára talál csajt? NA DE MILYET?! Nektek kéne egy olyan buta, primitív p*csa, aki egy olyan fiúval van?...
2010. szept. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!