Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenki máshogy dönött volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki máshogy dönött volna ugye? Csak én vagyok ennyire naív? Vagy mi a baj?

Figyelt kérdés

Világosítson már fel valaki,hogy én vagyok a naív,vagy akkor most mi is van...

Egyik kérdésem itt,arról szólt,hogy a barátom,akivel lassan 2éve együtt vagyok,teljesen megváltozott. Nem tudom neki elhinni,hogy szeret szerelemből..

Nagyvonalakban annyi,hogy tényleg tepert értem mindig,mindenben segített,sok ajándék,állandóan hívogatott,szép smseket írt,minden nap találkoztunk szinte.

Ugye megvolt a nyári hülyeségem,azóta folyton vitázunk mindenen. Lassan 5hónapja. Régebben én voltam az aki szakítgatott vele,most meg ő. De akárhogy is volt,mindig ő könyörögte vissza magát.Most meg nekem kell...szép smseket már nem is kapok,találkozni azt minden nap szeretne,meg itt is akar aludni,ajándékot is vesz,de valami nem jó.

Akárhányszor "szakítunk" mindig elkezdi írni vagy mondani,hogy nekem jobb lesz nélküle,mert ő tönkre tesz,meg hogy ennek nincs értelme,mert hónapok óta veszekszünk. De sose volt felhőtlen a kapcsolatunk. Az igaz,hogy sokkal kevesebb vita volt,de akkor is.

Mivel nem otthon lakik,de ez az utolsó éve a suliban ugye felmerül miből fog élni,na aakkor fenyegetett azzal,hogy elmegy. Amiről tudom,hogy lehetetlen,mert nem tud hova,meg nem is akar. Elvileg közös jövőt tervez,meg összeköltözést...

A héten is volt egy ilyen szakításunk,akkor megint írta h megy..erre írtam,hogy én is megyek. Ezért teljesen kiakadt rám,feljött hozzám...le akart erről beszélni,meg mondta,hogy folytassuk,velem akar lenni,nem enged el...megvette a kedvenc parfümöm is..

Éppen ezért olyan érzésem van,hogy ő meg akar vásárolnii,vagy nem is tudom..akárhányszor mondom neki,hgy nem érzem a figyelmét rögtön azzal jön,hogy de ő amikor megveszi a kedvenc üdítőmet vagy csokimat akkor is rám gondol és ez azért van,mert szeret.

Azt állítja,hogy ugyanúgy szeret,mint eddig és semmilyen terve se változott. Ha rákérdezek szeret-e néha kiakad,hogy miért nem hiszem el,vagy csak annyit mond,hogy "imádlak" és olyankor puszit ad,vagy csókot akar...


Szerintetek? mit gondoltok erről? amúgy egy normális szakításunk se volt még. 1napnál sose tartott tovább.

Szerintetek szeret? Szerelemből? Javasolnátok valamit,hogy jobb legyen? mert mindenen felkapjuk a vizet és túlreagálunk dolgokat.


A másik kérdésemnek az a címe talán,hogy sírva fakadok minden nap,mégse jó.nézzétek meg..ott több minden van,.


2010. nov. 27. 10:03
 1/4 A kérdező kommentje:

Kidob és aztán felhív,hogy jól vagyok-e,meg hogy beszéljünk és oda lyukadunk ki,hogy folytatjuk.

Ha azon az elven van,hogy nem illünk össze,meg csak veszekszünk,akkor miért nem tud ott hagyni véglegesen?

Tényleg a szerelem miatt? Vagy csak megszokás?

Néha ha szakít azt is rám fogja,hogy de én mondtam ki...tiszta hülye:S

2010. nov. 27. 10:07
 2/4 anonim ***** válasza:
Fél,hogy utánad sokáig nem lesz szerelmes,tulajdonképpen szerintem nem hozzád ragaszkodik,hanem a szerelem érzéséhez. Biztos szeret,de ez nem az az érzés lehet,mint a kezdeteknél,velem is volt,hogy csak ijesmikért ragaszkodtam egy lányhoz,de csak egy év múlva vettem észre magamban,hogy csak az érzés miatt,szóval ez nem egy tudatos dolog,inkább beidegződés!
2010. nov. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Azt mondta,hogy neki utánam már nem kell más és nem akar máást.

Tudja,hogy lehetne egy normális kapcsolata,de ő csak azt hajtja,hogy neki az a normális kapcsolat velem kell.

2010. nov. 27. 10:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ez stimmel. Én is ilyeneket mondtam. Komolyan is gondoltam. De ez akkor is érzelmi ragaszkodás!
2010. nov. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!