Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret vagy csak arra kellek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret vagy csak arra kellek neki? (nem vagyok naív)

Figyelt kérdés

Van egy pasim, akivel fél éve ismerjük egymást. Bár Ő már rég szemet vetett rám, de nekem nem jött be. Aztán vmi oknál fogva szimpatikussá vált (de nem gondoltam komolyabban a dolgot), és a próbálkozásai ellenére tartottam magam. 1 hónap után lefeküdtünk egymással. Aztán a lelkiismerete, vagy a közös barátaink hatására, elmondta hogy visszafogadta az exét, de hogy nem szereti, csak sajnálatból (véleményem szerint meg kölcsönösen szükségük volt egymásra)de nem akar elveszíteni. Akkor mondtam itt a vége.Mert van egy gyermeke+háztartás és én nem azért akarnám hogy akarjon, hogy levegyem a válláról mindezt. Picit megkönnyebbültem, hogy nincs ez a teher rajtam. Néhányszor még összejártunk, aztán egy 2 hónapja dobta a másikat.Aztán egymásba bonyolódtunk. De igazából nem beszéltünk meg semmit, hogy most ki mit akar. Nem is beszélünk a kapcsolatunkról.

A lényeg, hogy nem szokott minden nap keresni (előtte sem), ha keres akkor meg azért hogy aludjak ott. De mikor együtt vagyunk ölelget csókolgat, meg hogy költözzek oda, bemutat a gyerekének stb... Ez a része komolynak tűnik, de azt gondolom, ha nem keres akkor nem is hiányzok neki. Nem kérdezi mi van velem, vagy esetleg velünk. Mintha két idegen lennénk.

Én meg úgy vagyok vele, akkor én sem keresem.Tudom az lenne a megoldás, ha megbeszélnénk, de olykor azt látom hogy minek?! Neki meg úgy tűnik hogy mindegy. Talán csak kihasznál?

A legrosszabb, hogy kedvelem és nehezen tudok neki nemet mondani. Ha meg igent mondok, akkor az a rossz érzés van belül, hogy én naív. Ha megbeszélnénk működne? Vagy nem ér annyit az egész? (nem tudom mennyire érthető)


2011. jan. 19. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a kérdés felmerül benned, akkor csak arra kellesz neki. Azt tudni fogod, hogy mikor szeret valaki.
2011. jan. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
(nem vagyok naiv) ezt inkabb ne irtad volna.
2011. jan. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha szeret, akkor foglalkozik veled és hiányzol neki, ezért megpróbál minél többször keresni téged, amikor csak tud. Attól mert nem tudtok minden nap találkozni, a többi napon még hívhatna. Szerintem azt éreznéd, ha szeretne téged. De te inkább szerintem azt érzed, hogy nem szeret és valószínűleg azért, mert van alapja.
2011. jan. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Cleptomaniac ***** válasza:
Hát nem tudom, de szerintem ha csak szexre kellenél, nem kérné, hogy költözz oda, és főleg nem mutatna be a gyerekének. Szerintem ez már félig-meddig elhatározás egy komoly kapcsolat felé, csak lehet, úgy van vele, ha Ő már kezdeményezett (pl. összeköltözés), de Te nem nagyon reagálsz, akkor inkább visszahúzódik, és elfogadja, amit adsz Neki. Azért az sem lehet(ne) jó érzés, ha Ő minden héten megkérne az összeköltözésre, Te pedig minden héten nemet mondanál...
2011. jan. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!