Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak arra kellek neki, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak arra kellek neki, vagy tényleg szeret? Miért ilyen? 16L Fontos!

Figyelt kérdés

Ma nála voltam,és már az elején olyan furcsa volt,de azt mondta hogy nincsen semmi baja,csak fáradt és fáj a feje. Később szóba jött az osztálya,és mondtam neki,hogy biztos vannak szép lányok az osztályában,erre csak annyit mondott hogy hát.. de most ráadásul jöttek olyanok hogy fhu. Mondom fhu? És mondta hogy jó nők. Néztem egy nagyot, nem szóltam semmit,de már a sírás kerülgetett. Egy pár hónappal ezelőtti csalódás miatt nem nagyon tudok bízni a pasikban, és amúgy is érzékeny vagyok. Utána jött azzal hogy nehéz úgy nyugton maradni hogy ilyen jó nők vannak ott,akik reggel miniben mennek,hogy rohadjanak meg. Így mondta. Utána jött azzal hogy d*gjunk,mondtam hogy nem,meg akartam csókolni,és mondta hogy nincs kedvem megcsókolni,valamit valamiért. Olyan rosszul esett,meg hogy ő mindent meg tesz értem, hogy itt van és megkínál kajával de soha nem fogadom el. Keveset eszek amúgy is. 2 hónapja járunk.

16L a pasim 18.


2011. szept. 6. 22:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
hát elég bunkó.... szerintem hanyagold. mi az hogy nem csókol meg, mert hogy valamit valamiért? nevetséges... dobd ki.
2011. szept. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
megeshet, hogy csak arra kellesz neki...
2011. szept. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Xaba89 ***** válasza:
100%
tetulada a srac...szart se er.Az ilyen barmok szak arra gondolnak h sex sex sex... semmi erzes nincs bennuk.Hajitsd ki szerintem jobbat erdemelsz ennel a genetikai hulladeknal.
2011. szept. 7. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 SPAWN77 ***** válasza:
100%
Hát ha a sex részt ne is nézzük mi az h ő mindent megtesz érted és ez abban merül ki h megkínál kajával?? Hát menjen a faszomba bármilyen vendégem van megkínálom így illik!! De h barátnőmnek felemlegessem hát beszarás. Dobd ki keress jobbat
2011. szept. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
De ma is vele voltam,és nem mentem be,csak a lépcsőházban meg kint akartam lenni,egyrészt mert semmi kedvem nem volt,másrészt meg a múltkori miatt. :/
2011. szept. 8. 20:03
 6/16 anonim ***** válasza:
Dobd ki szerintem is. Ez a pasi nem szeret teged.
2011. szept. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Kanos a kicsike. És lelki zsarolás alkalmaz, hogy megkapja amit akar.
2011. szept. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 kekszemufiu ***** válasza:
100%

Figyelk kicsilany !

Ez a fiu egy gerictelen,erzeketlen kocsog!Fogta mar meg a kezed ugy,hogy kozben a szemedbe nezett es mosolygott?Puszilt mar omlokon?Fogadjunk hogy nem!

A te dontesed,de ha ram hallgatsz akkor ki rugod...

2011. szept. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Darkavid ***** válasza:
100%

Egyértelmű!Ezt az előző válaszokból is kideríthetted már

Ki kell dobnod.Ha én valakit szeretek akkor bármit megtennék érte nem, hogy ilyenekkel zsaroljam.Ez egy bunkó és biztos, hogy csak arra kellesz neki :(

Mi az, hogy ő "mindent meg tesz értem" ez azzal fejezi ki, hogy ha lefekszel vele akkor csókolózhattok???Akkor te nem tudod egy fiú mit meg nem tud tenni egy lányért ha tényleg szereti.Ő sajnos nem szeret téged :( Dobd minél hamarabb.

2011. szept. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 sheex válasza:
100%
Ha tényleg szeret, akkor megcsókolt volna. A csók szerintem egy eléggé érzelmes dolog. Főleg ha nem csak úgy smárol két ember, hanem cirógatják is közben egymást. Te meg kapsz egy ilyen választ rá amit írtál. Szerintem dobd. Elég gáz, hogy sokan a testiségre hajtanak, eléggé hanyatlik az emberi lélek sajna. De ez szerintem ugyan így meg máshol is és max szelektálni tudsz. Figyi, aki nem érdemli meg és nem adja vissza neked azokat az érzelmeket, amiket te adsz neki, azt hanyagold, majd lesz más. Én 29 éves vagyok, de hiába jó volna végre egy tartós kapcsolat, ha úgy érzem, akkor véget vetek neki, mert tudom, hogy nem leszek igazán boldog.
2011. szept. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!