Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret, csak én képzelem be,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret, csak én képzelem be, hogy már nem kellek?

Figyelt kérdés

A barátommal,4hónapja élünk együtt,előtte már 3éve együtt voltunk,de csak ritkán tudtunk találkozni.

Most,hogy már együtt élünk,megváltozott.

Már nem mutatja ki mennyire szeret,nem törődik úgy velem.

Eddig ha itt voltam nála néha,mindig kitalált egy csomó közös programot.Most már úgy érzem nem igényli,itthon ülünk egész héten,pedig a munkával legkésőbb 1kor végez.

egy héten egyszer vagyunk együtt,ami jó,de nekem kevés.

ő azt mondta,nem velem van a baj,nem igényel többet.

van egy időszak,mikor érzem,hogy szeret,de máskor rám se néz sokáig.....

Megnyugodott,mert már itt vagyok?


2011. szept. 13. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Igen szerintem nyugot hogy már vele vagy és ülj le vele beszélni hogy több szexet akarsz :)
2011. szept. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 napietus ***** válasza:
100%
igen, úgy érzi, ez egy lefutott meccs, nem kell megerőltetnie magát. tudatosítsd benne, hogy attól, hogy msot nyeregben van, a következő percben lehet a földön is. magyarul: Te se foglalkozz úgy vele, menj el otthonról minnél többször, akkor is, ha semmi dolgod. majd rájön, merre van az egyenes...
2011. szept. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 BlackSword ***** válasza:
80%

Bravó Etus... Ügyesen összefoglaltad, hogy mit ne tegyen a kérdező... Ezzel nem több szex lesz, hanem több veszekedés... Szóval erről ennyit...


Szóval kérdező... Még mielőtt elkezdenél mindenféle trükksorozatba kezdeni, abba gondolj bele, hogy egy Férfinek az egyik legnagyobb vállalkozás az összeköltözés... A függetlenség teljes feladása... Természetes, hogy változások lesznek, mivel egy életen át nem lehet 7/24 ben romantikázni... Kiesnek neki is a felkészülési idők, meg nem lehet ám mindenki a toppon... Ebből Te csak azt érzed, hogy kevesebbet foglalkozik veled, holott időben többet is... Azért mert együtt éltek, el kell fogadnod, hogy neki is fáj a feje, nehezebben veszi a reggelt... Már ha érted... Előjönnek a kevésbé vonzó/előnyös tulajdonságok is...


De száz szónak is egy a vége... Ha akarsz valamit, akkor:

1) Ne célozgass, hanem mond meg neki... Mert 100% hogy nem fogja érteni...

2) Végtére is egyenjogúság van... Ha kell valami, akkor kezdeményezz... Végtére is neked kell... Elég nagy lány vagy már ahhoz...

2011. szept. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!