Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak arra kellek neki, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak arra kellek neki, vagy tényleg szeret? Miért ilyen? 16L Fontos!

Figyelt kérdés

Ma nála voltam,és már az elején olyan furcsa volt,de azt mondta hogy nincsen semmi baja,csak fáradt és fáj a feje. Később szóba jött az osztálya,és mondtam neki,hogy biztos vannak szép lányok az osztályában,erre csak annyit mondott hogy hát.. de most ráadásul jöttek olyanok hogy fhu. Mondom fhu? És mondta hogy jó nők. Néztem egy nagyot, nem szóltam semmit,de már a sírás kerülgetett. Egy pár hónappal ezelőtti csalódás miatt nem nagyon tudok bízni a pasikban, és amúgy is érzékeny vagyok. Utána jött azzal hogy nehéz úgy nyugton maradni hogy ilyen jó nők vannak ott,akik reggel miniben mennek,hogy rohadjanak meg. Így mondta. Utána jött azzal hogy d*gjunk,mondtam hogy nem,meg akartam csókolni,és mondta hogy nincs kedvem megcsókolni,valamit valamiért. Olyan rosszul esett,meg hogy ő mindent meg tesz értem, hogy itt van és megkínál kajával de soha nem fogadom el. Keveset eszek amúgy is. 2 hónapja járunk.

16L a pasim 18.


2011. szept. 6. 22:20
1 2
 11/16 tabaki ***** válasza:
100%
Nem pasi kell neked, hanem egy szimpla szerelmes srác. Az ismertetett fazon erre láthatólag alkalmatlan. Ha most kicsikarja belőled, hogy rád mászhasson, azzal sem oldasz meg semmit. Hogyha talál még egy csajt, aki hajlandó ránézni, úgy fog otthagyni, hogy a nevedet is elfelejti. Hagyd a fenébe, ennél nem kunszt jobbat keríteni.
2011. szept. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
a csajokat sztem azért hozta fel hogy féltékennyé tegyen. és mikor nem hagyta hogy megcsokold sztem azért volt mert megsértve érezte magát a visszautasítás miatt
2011. szept. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
100%

Utolsónak igaza van, sztem is azért volt, legalább is én is ezt csináltam volna ha csak le akarnék feküdni valakivel..de ha szerelmes lennék belé akkor nem érdekelt volna hogyan sértett meg, akkor is megcsókoltam volna..szal dobd ki, ne vesztegesd rá az idődet..így amit írtál kedves, aranyos lánynak tűnsz, ezért ne vesztegesd az idődet erre a csákóra..jobbat érdemelsz.

17/F

2011. szept. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg ez a pasi téged kihasznál. Hagyd a fra*cba. Vagy esetleg tegyél egy próbát, mond neki, hogy szakitasz vele a viselkedése miatt. Ha simán rádhagyja, vagy olyat mond, hogy hát majd lesz másik, akkor vágd be neki, hogy ezzel csak tesztelni akartad, és nem tudj mit veszit, mert egy lúzer, és van töle 1000x jobb, aki tisztel és igazán szeret :)


Ez az én véleményem, mert már én is megjártam, annyi hogy én nem feküdtem le vele, de mindig azt akarta, nagyon bele voltam zúgva, de észrevettem hogy ez nincs rendben, ahogy te is most itt, és én is ezt tettem, amire az ö reakciója az volt, hogy hát nyugottan elhuzhatok akkor, ha már nem engedtem hogy megh*zzon... és erre én, tudod drágám, ez csak egy teszt volt, mire ö, csak viccelt, én meg mondtam neki, hogy menjen a pi*ába, és hozzátettem ami persze nem igaz, de neki nagyon fájt: zért nem engedtem hogy meghuzz, mert van aki szeret, megbecsül és jól meg is huz, ezért nem volt szükségem még egyre :)



bocsi, hogy hosszu voltam :)

2011. szept. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Mondtam neki hogy egyre többet gondolkozok kettőnkön,és mondta hogy nem gondolta komolyan,meg szeret,és mindig felhív van hogy reggel is hogy mi van velem,vagy a suliban sms-t küld.
2011. szept. 11. 15:22
 16/16 tabaki ***** válasza:

Mennyi a percdíj? :)


Dehogy nem gondolta komolyan. Majd ha már te is akarod, azért örülni fog neki... Azért még egy darabig ismerkedjetek egymással, ez a két hónap lótúró a ti korotokban. Legalább most tanulmányozza az embered egy kicsit a női lelket, mert a jelek szerint ráfér.


Puszi!

2011. szept. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!