Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon szeret e még? Vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon szeret e még? Vagy csak azért kellek neki? és én szeretem e még :S?

Figyelt kérdés
1 hónapja vagyunk együtt, eddig semmi baj nem volt, éreztem, hogy szeret, de egy ideje kissé el bizonytalanottam, mert , hát nem is tudom, félek, hogy csak arra kellek neki, hogy kielégítsem a vágyait, lefeküdni nem feküdtem le vele, csak orálisan elégítettem ki, és úgy érzem , hogy ő jobban élvezi azt, amikor a cicieim "megkapja" , és attól félek, hogy csak ezek a dolgok miatt szeret velem lenni, félek, hogy én sokáig nem fogom bírni :S kérlek írjatok tanácsokat
2010. júl. 28. 16:38
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
hö?
2010. júl. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Timi: ) ***** válasza:

Nem hinném,hogy csak arra kellenél neki,szerintem te kombinálod túl a helyzetet.Ne légy feszült,többet beszélgessetek,szerintem annyiról van csak szó,hogy nem bízol meg benne,1 hónapja vagytok együtt,idővel kialakul majd,de így nem ha te csak ezen parázol,hogy jajj arra kellek neki.Ha arra kellenél neki,nem lenne 1 hónapja veled.Szerintem szeresd és majd a többi jön magától: )

23/L

2010. júl. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
De, miből gondolod ezt? Van valami alapja? Nem érzed, hogy szeret? Vagy mi??
2010. júl. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Először próbálj bízni benne, aztán ha lesz alapja a félelemnek, akkor írj ide mégegy kérdést...
2010. júl. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hát nemtudom, nemigazán mutatja ki a szeretetét, vagyis folyton csak azt akarja, hogy csináljam neki, mintha másra nem is lennék neki jó
2010. júl. 28. 17:55
 6/10 Timi: ) ***** válasza:

Ami jó az jó,és akarja,lehet kicsit elkapattad",de szerintem ülj le beszéljétek meg és meglátod van e értelme folytatni.

23/L

2010. júl. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
bocsi de nem pontosan nem értem, hogy mit kaptam el?
2010. júl. 28. 18:27
 8/10 Timi: ) ***** válasza:

: D

Azt írtam elkapattad,nem pedig elkaptad : ) magadra kapattad,hogy csinálod neki orálisan,és ez neki nagyon bejön ezért elkapattad arra,hogy ha ez ennyire jó,akkor sokszor akarom,ezért írtam,hogy beszéljétek meg neked igényeid vannak érzelmileg is,mutassa ki,hogy szeret stb stb,beszéljétek meg!

2010. júl. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyetértek a többiekkel.

Ülj le vele és beszéljétek meg...lehet,hogy csak te látsz rémeket. De az a kérdés,hogy te szereted-e őt...és a bizalom nagyon fontos.:) Sok sikert!:)

2010. júl. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

1. tanulj meg helyesen írni, és írásjeleket megfelelően használni.

2. nézz a tükörbe, és kérdezd meg: SZERETEM MÉG ŐT?

azt hiszem, mi ebben nem tudunk segíteni..

3. nem arra kellesz. a fiúk szeretik, ha lesz*pod, ennyi. nagyon szeretik. s azt hiszem, akármelyik pillanatban bevállalnák. de ha neked sok, beszéld meg vele, finoman célozgass rá, hoyg visszavehetnétek.. először alakuljon ki a bizalom, az őszinteség, és hogy mindent meg tudtok beszélni (majd a szexuális dolgok).

ha nem tudjátok egymással megbeszélni gondjaitokat, szart sem ér az egész.

ja! és ne parázz rá, hogy csak arra kellesz. s ha már rögtön kefélni is szeretne, mondd ki a kicsi szádon, hogy: "nem".


sok sikert!

2010. júl. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!