Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SZERETEM, SZERETEM, SZERETEM,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SZERETEM, SZERETEM, SZERETEM, de nem kellek neki. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hiába csinálnék bármit, nem kellek neki. Pedig ő bolondított meg, aztán dobott. És most itt állok, mint egy szerencsételen hülye. Szívem szerint az arcába ordítanám, h "Szeretlek, hát nem veszed észre??!!" De már így is többszörösen lejáratam magam előtte. Most akk mit tegyek, Nem tudok nem rá gondolni, nem tudom kiverni a fejelmből. Egyszerűen csak szeretni akarom, de neki nem kellek: /

18/L


2010. jún. 20. 11:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%

Kell keresni olyat aki szeret.

Tudom milyen ez, mikor ott áll előtted és annyira elkezd verni a szíved, h szabályosan rosszul leszel, de hidd el megéri lemondani róla.

Én is lemondtam és most olyan fiúval vagyok akinek kellek és boldog vagyok, és már látom h az akit nagyon szerettem, az mekkora idióta

2010. jún. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
de miért nem kellesz neki?
2010. jún. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el,tudom könnyű ezt írni de nincs más választásod.Találsz te még jobbat is nehogy már kaparj egy pasi után főleg akinek nyilvánvalóan nem kellesz.
2010. jún. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Nem tudom, h miért nem kellek neki. Pedig egy ideig nagyon úgy tünt. Aztán egy buliban láttam egy lánnyal csókolózni. Pedig élőtte fél perccel még engem szédített.. Vagy nem tudom, h minek szánta azt.

Tudom el kell felejtenem, de most nagyon nem látom, h hogy fog ez menni

2010. jún. 20. 18:33
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
pasik után futni nem érdemes...a pasi olyan mint a wc, vagy foglalt, vagy le van szarva...annyi pasi van a Földön, biztosan találsz egyet magadnak...tapasztalatból beszélek...nehéz elfelejteni, de sikerül...
2010. jún. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Oké, eldöntöttem, h elfelejtem, Hülye vagyok, h ennyit sóvárogtam utánna.

Vmi tipp, h tudnám extragyorsn kiverni a fejemből??

Ha azt írjátok keressek másik pasit, akk a válaszom, teljesen nyitott vagyok rá. De hiába keresem nem találom...

2010. jún. 22. 18:45
 7/22 anonim válasza:
Nem lehet hogy azért csinálja h féltékennyé tegyen szer igen ha nem és le akarsz mondani rolla akkor keres hamar egy ujjabb fiút és el fogod felejteni ˙(tudom milyen nehéz) !!
2010. jún. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Beviz Elek ***** válasza:

Most elég rossz az idő, de:

Hol laksz? Ha Bp közelében, akkor kimész az utcára. Hidd el, hogy egy forgalmasabb helyen többen is megnéznek. Ilyenkor ne elkapd a tekinteted, hanem mosolyogj egyet és köszönj rájuk. Én pl. alapból nem megyek oda olyan lányokhoz, akik lesz.rják a fejem. Minek erölködjek?:D

18 éves vagy. Hidd el, menni fog :D

2010. jún. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
41%

Mintha csak magamat látnám...:S én is így "érzek"! Csak a másik táborból vagyok...:D

F/19

2010. jún. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Engem 1 honapja hagyot el a barátom, elég hülyén jött ki mivel ö aztmondta szeret, és öröké szeretni is fog mivel én vagyok a nagy Ö, csak én jobbat érdemlek ezért megszakitot velem minden kapcsolatot blabla..:D

Amikor othon ülök mindig rá gondolok és szomorkodok, de ha a barátaimal vagyok akor nem nagyon gondolok rá, kimegy a fejemböl sokszor, most elkezdtem kondi terembe járni unalom üzésként, és mig otvagyok teljesen kimegy a fejemböl:D

16L

2010. jún. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!