Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SZERETEM, SZERETEM, SZERETEM,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SZERETEM, SZERETEM, SZERETEM, de nem kellek neki. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hiába csinálnék bármit, nem kellek neki. Pedig ő bolondított meg, aztán dobott. És most itt állok, mint egy szerencsételen hülye. Szívem szerint az arcába ordítanám, h "Szeretlek, hát nem veszed észre??!!" De már így is többszörösen lejáratam magam előtte. Most akk mit tegyek, Nem tudok nem rá gondolni, nem tudom kiverni a fejelmből. Egyszerűen csak szeretni akarom, de neki nem kellek: /

18/L


2010. jún. 20. 11:35
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Ha igy atvert, akkor sajnos egyaltalan nem erdekled es egy percre se fordultal meg komoolyan a fejeben, csak jatszott veled egy kicsit. Hidd el ismerek olyanokat akiket ezt komoly szinten üzik, szorakozasbol es egy bizonyos profil megörzese, szintentartasa erdekeben. Gondold at mit csinalt es ha igy is kell akkor szeresd a vegtelensegig..


F/16

2010. jún. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Értem, hát megfogadom a tanácsaitokat:)

Am menni fogok egy olyan buliba ahol ő is ott lesz. Nem fogok foglalkozi vele, köszönök és kész. De azon gondolkodtam, h ezen a bulin talán vmi összejöhet mással;) Rengetegen leszünk. Az is megfordult a fejemben, h átvenném én a kezdeményezést. Vajon ez tetszene a srácoknak??

2010. jún. 22. 19:01
 13/22 anonim ***** válasza:

Mondjuk gyere el velem randira (vakrandi vagy mi a tököm). Hátha összejön. :D Akkor esetleg elfelejtheted hamar ha jó vagyok. x'D Bár nem hinném, h az vagyok. :/ :D

21/F

2010. jún. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Beviz Elek ***** válasza:

Tetszene a srácoknak. Nekem is tetszene, ha bepróbálkozna nálam egy lány. Igen, ez célzás volt :D

20/f

2010. jún. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

tagolom.

egy

SOHA

ne

alázza

meg

magát.


ha nem kellesz, nem kellesz, nincs mese.

és nincs lehetetlen, akármilyen közhely, úristen, én is hányszor mondtam, hogy "örökké fogom szeretni", meg "úgyse felejtem el soha", aztán UGYANMÁR!

2010. jún. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Beviz Elek ***** válasza:

"ha nem kellesz, nem kellesz, nincs mese.

és nincs lehetetlen, akármilyen közhely, úristen, én is hányszor mondtam, hogy "örökké fogom szeretni", meg "úgyse felejtem el soha", aztán UGYANMÁR!"


Ott a pont!!! És ebben az a szép, hogy magamon egy nagyon komoly dolgot észrevettem. Ha ugy állok hozzá, hogy nem akarom elfelejteni, akkor nem is fogom. Szenvedtem miatta napokat. Ezt meguntam, el akartam felejteni, nem akartam szenvedni, úgyhogy elmentem bulizni. Egy gyönyörű 24 éves lány mellett keltem fel másnap és röhögtem a volt barátnőmön :D

20/f

2010. jún. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
16%

én is pont ilyen helyzetben voltam/vagyok...

van 1 fiu akiért megőrülök,de ő nem is foglalkozik velem

az fáj a legjobban hogy a suliban mellette ülök és állandóan szemez velem...

írtam neki smst és arra sem vette a fáradtságot hogy visszaírja hogy nem szeret...és olyan rossz hogy nem tudom h mivan...

amúgy tom h mit érzel... szörnyü...(mint az alkonyatba amikor edward elhagyta bellát...)

2010. jún. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
ja és egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből állandóan rá gondolok...:(
2010. jún. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
egy cipőben járunk:S ugyan az. de én nagyon szeretem de nem mondhatom neki. plátó...
2010. jún. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Próbálj meg a nyára keresni egy külföldi melót összejösz valakivel és többé eszedbe se jut.
2010. jún. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!