Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők szerint férfi aki diplomás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők szerint férfi aki diplomás, "sikeres", de alacsony fizetésű, azzal mi a baj?

Figyelt kérdés

Tehát diplomája alapján neki a "sikeres férfi" kasztba kéne tartozni, de valahogy mégsem jön össze.


Személyes ismerettség: 26 éves férfi, BME-n végzett gépészmérnökként, soha nem dolgozott benne mondván nem lehet elhelyezkedni vele, egyetem után Londonba ment árufeltöltőnek Tescohoz, majd hazatért és masszőr lett gyorstalpalón, hotelekben dolgozik havi 250.000.-ért. Megdöbbenve halgatta hogy a diplomája milyen értékes, megbecsült és keresett a munkaerőpiacon.



2022. jan. 22. 09:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"alacsony fizetésű"


Kérdésben a válasz. Egy férfi sikerességének megítélésekor szempont a pénz is.

Nyócas egy 3 hónapos gyorstalpaló után senki nem fog neked bruttó 700k-1100k tesztelői melót adni. Lehet ennyit keresni, többet is, ha jó vagy és van tapasztalatod.

2022. jan. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Nyócas egy 3 hónapos gyorstalpaló után senki nem fog neked bruttó 700k-1100k tesztelői melót adni. Lehet ennyit keresni, többet is, ha jó vagy és van tapasztalatod."


Igazad van, elfelejtettem oda írni, hogy 2-3 év tapasztalattal, legalábbis ennyit árt el egy hirdetés, amit 1-2 napja láttam. Na de nekem gépészként még 3 évvel sincs távolról se 700k sem, sőt a szakirányomban sem tudtam dolgozni 1 percet sem, mert mindenhonnan kiszórnak.


Szóval nekem nem érte meg megszenvedni a papírért.

2022. jan. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Azért, mert ez lúzerség! Nincs önbizalma és nincs benne elég motiváció és szorgalom, hogy kitaposson egy neki való állást. És nem, ez férfiben nagyon nem vonzó tulajdonság.
2022. jan. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A “baj” az, hogy pedagógus, rendőr, mentős, esetleg ápoló, az alapkérdésre válaszolva. Ezeknek az embereknek nem kell bemutatni a fizetését szerintem.

A leírt fickó meg szerintem egyszerűen nem akar gépészmérnökként dolgozni. Hát egészségére, jó masszőrökre is szükség van, ha szereti csinálni, az a legjobb.

2022. jan. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!