Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felháboritó!? Vagycsak én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felháboritó!? Vagycsak én érzemígy?

Figyelt kérdés

Szóval 20 éves vagyok eddig 2 kapcsolatom volt most benne vagyok a 2.-dikban. Az 1. barátom kedves és mindig figyelt rám imádtuk egymást. ( a mostanitis :) ) De ő minden reggel elkisért és értemis jött iskolába hol gyalog hol kocsival.. És én ezt figyelmességnek vettem! És ez elég romantikusvolt számomra.. De a mostani fiúk annyira parasztok!:@ Elvárják,hogy én menjek utánuk a névnapomat elfelejtette....=/ Most én nem a párom lejáratásának a vitáját akarom meghozni de ti is ígyvagytok ezzel? Vagycsak én? A mostani világban ennyire törődötlenek lettek a férfiak? :o (tisztelet a kivételnek!)

20/l Nemet és kortis.:)


2010. szept. 9. 15:38
1 2
 11/17 klon ***** válasza:

Bocs de szerintem éreztesd vele hogy mit vársz el egy kapcsolatban.Egyébkét ebben a dologban egálba vannak a csajok és a pasik.Tapasztalat,volt egy pár bunkó barátnőm.

Férfi 31

2010. szept. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Az első barátom tizenéves koromban, velem is nagyon figyelmes volt. ( mint ahogy te is leírtad )

Az utánna következő barátomat sokat heccelték a haverjai amiért elkísérget engem, odafigyel rám. Mindig lepapucsozták. Végül nem lett "papucs", magasról tett rám. Szülinapomon se köszöntött stb. rá is ment a kapcsolatunk.

Ebből leszűrve az az érzésem, hogy a saját környezetük is felelős abban hogy ilyen "töketlenek" legyenek. Persze nem általánosítok.

22/L

2010. szept. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Tudod mért ilyenek a pasik? MIATTUNK. Mert mi állatok hívjuk őket randira(én nem), mi hívjuk fel őket, megkönnyítjük a dolgokat. Tehát mi vagyunk a hibásak amiért ilyenek.
2010. szept. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nalam meg pont forditva van. A mostani kedvesem nagyon figyelmes velem, benne talaltam meg akit mindig is kerestem. Volt 3 exem akik mellett pokol volt az elet. De az mar a mult. Az en mostani kedvesem is eleg feledekeny, de sose fordult elo,h a nevnapomat elfelejtse, pedig o indiai es nalunk nincs olyan,h nevnap. Azt tudom mondani,hogyha nem vagy boldog a baratoddal, akkor keress mast, aki boldogga tesz. L/29
2010. szept. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Azért én is bosszús vagyok az előbb említett csaj típusokra. Akik randira hívják a pasikat, rámenősek, vagy éppen bunkó mód elküldenek egy udvariasan közeledő férfit ( amit már olvastam itt valahol ), aki utána már félti az önérzetét. Tényleg az ilyen luvnyák miatt is korcsosodnak el a pasik.
2010. szept. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
22/L voltam
2010. szept. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Igazatok van! Köszi!:)
2010. szept. 12. 14:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!