Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is rohadt felhábor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is rohadt felháborító ez a történet?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy a barátommal 2 hónapja vagyunk együtt,most vitt haza bemutatni hétvégén a szüleinek(200km-re laknak), de olyan furcsán viselkedik, a 2 hónap alatt is ezt csinálta, hogy találkoztunk, erre 2 puszit ad. Mintha csak barátok lennénk, vagy én nem is tudom. Néztem is nagyot, aztán nagy nehezen csak megcsókolt.De most már betelt a pohár. Mikor jöttünk el a szüleitől, az anyukájáék is jöttek velünk, és előbb engem vittek haza. Kiszáll a barátom, és 2 puszival köszön el. Most mekkora gáz ez már?? Azt hittem ott helyben elküldöm a fenébe! Gondolom senki másnak nem ilyen töketlen a párja. Most mit csináljak vele?
2010. dec. 20. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet konzervatívak a szülei és úgy gondolja nem lenne jó ha előttük csókolgatna téged.

Nekem is konzervatívabb szüleim vannak és én se csókolgatnám előttük a barátnőmet.

Szóval ha ezen akad meg a kapcsolatod akkor az olyan is.

2010. dec. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

Például azon kívül, hogy most megosztottad párezer emberrel, hogy ez neked rosszul esik, neki is elmondhatnád.

Valami köze csak van hozzá... ráadásul ő tud ez ellen tenni a legtöbbet!

(zsák a foltját)

2010. dec. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az elsőnek van igaza.

Ha csak ketten lesztek egyszer,kapd le spontán,és nézd a reakciót.

Ne rögtön késsel menj neki.Légy türelmesebb

2010. dec. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi ezen a felháborító? Semmi közük a szülőknek a ti csókolózásotokhoz. Lehet, hogy a barátod is úgy érezte, hogy ez nem tartozik rájuk, vagy éppen náluk nem szokás, hogy egymás előtt smaciznak. Mi már férj és feleség vagyunk a párommal, mégsem pingpongozunk egymás manduláival a szülők, a családtagok előtt, de még egy baráti összejövetelen sem. Majd, ha egymás közt vagyunk.
2010. dec. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó, hogy smároljon le a szülei előtt, hanem legalább a számra adjon puszit, ne pedig úgy tegyen, mintha csak barátok lennénk.

Másik meg hogy bezzeg mikor a szüleinél aludtam, csöppet sem zavarta, hogy kicsit hangosabb vagyok szex közben, és a szülei a mellettünk lévő szobában aludtak :S Én könyörögtem, hogy ne legyen hülye, de őt csöppet sem zavarta. Naa... ennyit a konzervatívságról. kedves 2. válaszoló, meg fogom kérdezni Tőle, de ez tegnap történt, és ma nem állt módunkban beszélni, és csak kíváncsi voltam a véleményetekre!Pfff... Itt már kérdezni sem lehet...

2010. dec. 20. 16:43
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért mit vártál?

Igazad van akkora egy bunkó paraszt a haverod dobd ki azonnal vagy vegyél fel egy erényövet és húzd le a kulcsot a WC-ben.

Nem együtt érezni jönnek ide az emberek hanem problémákat megoldani (vagy hülyéskedni mert hát elég gyakori )

2010. dec. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%

Nem kell megsértődni, elsőre csak annyit olvashattunk, hogy nem csókolt meg a szülei előtt, persze, hogy arra gondoltunk, hogy nem akarta, hogy a szülei rossz néven vegyék, vagy ő volt zavarban a szülei előtt.

De ha a szexet nem szégyellte...

Nem lehet, hogy egyszerűen csak nem nagyon szeret csókolózni?

2010. dec. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Lehet! De inkább nem is tud. Mert mikor csókolózunk, akkor is olyan furcsa, hamar abbahagyja, és nem is élvezhető amit csinál. Köszi a válaszokat. :(
2010. dec. 20. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!