Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felháboritó!? Vagycsak én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felháboritó!? Vagycsak én érzemígy?

Figyelt kérdés

Szóval 20 éves vagyok eddig 2 kapcsolatom volt most benne vagyok a 2.-dikban. Az 1. barátom kedves és mindig figyelt rám imádtuk egymást. ( a mostanitis :) ) De ő minden reggel elkisért és értemis jött iskolába hol gyalog hol kocsival.. És én ezt figyelmességnek vettem! És ez elég romantikusvolt számomra.. De a mostani fiúk annyira parasztok!:@ Elvárják,hogy én menjek utánuk a névnapomat elfelejtette....=/ Most én nem a párom lejáratásának a vitáját akarom meghozni de ti is ígyvagytok ezzel? Vagycsak én? A mostani világban ennyire törődötlenek lettek a férfiak? :o (tisztelet a kivételnek!)

20/l Nemet és kortis.:)


2010. szept. 9. 15:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
34%
Törődötlenek - új szó.
2010. szept. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Akad ilyen is olyan is.Nem minden ember,férfi egyforma:)..Én az első pasidhoz sorolnám magam amúgy:):D

F/17

2010. szept. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Jó tudni.:) hahh így fejeztem ki magam.:D
2010. szept. 9. 15:41
 4/17 anonim ***** válasza:
Én is mindig mindent elfelejtek, de pont ezért jegyzek fel mindent a telefonom emlékeztetőjébe.
2010. szept. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
10%
2.-dikban? XD XD törődöljél kicsit e helyesírással bébi...
2010. szept. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok a bébid...
2010. szept. 9. 18:00
 7/17 anonim ***** válasza:
hát én eddig is a barátnőmnek éltem(már amikor van, volt), és ezt vissza is mondta nekem. Jó érzés valakivel törődni. Igen vannak p@rasztok, akik lesz@rják a csajukat. DE. Érdekes módon a lányok mindig az ilyen pasik után futnak. Nemde? 24/F
2010. szept. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Hátde! Pontosan!
2010. szept. 9. 18:18
 9/17 anonim ***** válasza:

hát nem tudom... nekem is volt egy exem, aki minden reggel elkísért, meg elém jött. engem egy idő múlva idegesített rohadtul. mindig ott volt, ahol én. szóval ezt embere válogatja.

ha meg bajod van a barátoddal, mond el neki(pl hogy elfelejtette a névnapod, ebben igazad van).

2010. szept. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hogy eggyetérteszvelem.!:)
2010. szept. 10. 14:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!