Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg annyira felháborító?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Laylah kérdése:

Tényleg annyira felháborító?

Figyelt kérdés
Exbarátom, akivel a mai napig jó kapcsolatban vagyok, azt mondja, hogy szerinte annyira felháborító, hogy szingliként az egyik haverommal kavartam - csak csók szintjén. Ti hogy gondoljátok?
2011. szept. 4. 16:26
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
egyáltalán nem az, csak élvezted az életet.. az exed egy nyomorék
2011. szept. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
delete .exe
2011. szept. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hülye az exed.:D
2011. szept. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
sajnálom szegényt. bizonyára nagyon szenved a szakítás miatt, és fáj neki, hogy Téged kevésbé visel meg a dolog. legyél vele türelmes, de ne vedd komolyan az ilyen kijelentéseket.
2011. szept. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
haverral csókolózni nem szokás... gáz, bizony. végülis... miért nem szoptad akkor már le? csak egy kis játék, semmi más. :)
2011. szept. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%

A kavarás tényleg gáz, de hát én már csak ilyen őskövület vagyok.

21/L

2011. szept. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
Szingliként akárkivel csókolózni gáz. Kábé igaza van.
2011. szept. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De most ez egy olyan dolog, hogy régebben is smároltam már a sráccal, mikor mindketten szinglik voltunk szintén... Azért annyira hülye meg nem vagyok, hogy kapcsolaton kívül akárkivel akármilyen szexuális kapcsolatot létesítsek, de végülis jogos a feltételezés, mert nem ismer a kommentelő, ezt nem tudhatja :) De most mondom, hogy nem vagyok az a fajta :) Ami viszont igaz, hogy exem tényleg reménykedik még valamiben, de mellette mindig belátja, hogy nem szabadna túl sokat várnia tőlem...
2011. szept. 5. 13:47
 9/9 A kérdező kommentje:
És azért ez durva, hogy 21/L elítél emiatt, a saját vaskalapos anyám meg 48 évesen nem :D
2011. szept. 5. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!