Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nahát, ez már felháborító!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nahát, ez már felháborító! Szerintetek?

Figyelt kérdés
Ma bementem egy hivatalba, ahol nyitott ablakok mögött ültek az ügyintézők. Két férfi ügyintéző ült egymás mellett, én az egyik elé beálltam, és amikor már beszéltük a dolgot, a másik kipattant az ablaka mögül, de az én ügyintézőmön keresztül kellett ahhoz átjönnie, és persze kifelé mellettem jött el, ahogy ott álltam, de úgy, hogy szinte súrolt engem, még a ruháját is éreztem a hátamon és a fenekemen (nem vicc). Nagy ívben kikerülhetett volna, de nem tette. Ezt a pasit nem várja otthon nő, vagy mi van?
2009. aug. 27. 22:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

:D Bocs hogy röhögök :D


Szerintem nagyon bejöttél annak a férfinak, s azért súrolt, vagy lehet, hogy csak bosszantani akart. Amúgy én honnan tudjam, hogy várja e otthon nő? Volt rajta jegy gyűrű?

2009. aug. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem vűrja otthon nő, kitudja..és te tetszettél neki. Nem felháborító,hízelgő :) Bocsi-személyes vélemény.
2009. aug. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szörnyű, mik vannak, a ruhája szegélye súrolt téged... A középkorban, ha nemes nő lennél, még párbaj is lehetett volna belőle.
2009. aug. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha nem volt a kezén gyűrű akkor bizti bejöttél neki. Ez csak jó.
2009. aug. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Persze, hogy hízelgő, nem is ezért, csak hogy valaki így próbáljon kezdeményezni, hogy szinte hozzám dörgölőzik, na ezen csodálkozom. Még a villamoson is rühellem, ha hozzám dörgölőznek idegenek, kicsi az jutott róla eszembe. A jegygyűrűjét nem néztem abban a 3 másodpercben, amíg a hátsóm találkozott a ruhájával (később se, mert nem jött vissza, amíg ott voltam)
2009. aug. 27. 22:53
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Naháát! Ez hihetetlen! Abszurd, hogy manapság mik vannak!!
2009. aug. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ne már, tényleg :-)))) Szóval értitek, az a hihetetlen, hogy ilyen bunkó kezdeményezést még nem tapasztaltam (ha egyáltalán az)
2009. aug. 27. 22:56
 8/15 anonim ***** válasza:
Lehet,h szegénykének,már nagyon hiánya volt.:S
2009. aug. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
23:02 -valami ilyesmire gondolok én is
2009. aug. 27. 23:09
 10/15 anonim ***** válasza:
Vagy annyira kövér vagy hogy nem fért el. De amúgy ez mért háborít fel mint anyám esküszöm egyből elkezd pattogni hozzám rgy szép lány dörgölőzne elkérném a számát.:D
2009. aug. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!