Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nahát, ez már felháborító!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nahát, ez már felháborító! Szerintetek?

Figyelt kérdés
Ma bementem egy hivatalba, ahol nyitott ablakok mögött ültek az ügyintézők. Két férfi ügyintéző ült egymás mellett, én az egyik elé beálltam, és amikor már beszéltük a dolgot, a másik kipattant az ablaka mögül, de az én ügyintézőmön keresztül kellett ahhoz átjönnie, és persze kifelé mellettem jött el, ahogy ott álltam, de úgy, hogy szinte súrolt engem, még a ruháját is éreztem a hátamon és a fenekemen (nem vicc). Nagy ívben kikerülhetett volna, de nem tette. Ezt a pasit nem várja otthon nő, vagy mi van?
2009. aug. 27. 22:46
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Utolsó: mivel én vagyok a lány, én nem fogom elkérni a számát, de te ezt fiúként sosem érted meg.


24 vagyok egyébként, és köszönöm a megjegyzésed, abszolút nem vagyok kövér, sőt, akkora hely volt még mögöttem, hogy még két ember elfért volna egymás mellett.


Nem tettem volna fel ezt a kérdést, ha érzékelhetően a hely szűke miatt préselődtünk volna össze. Itt az volt a pláne, hogy mögöttem a tánctermenyi hely, mégis nekem jön...

2009. aug. 28. 01:42
 12/15 A kérdező kommentje:
Jav.: táncteremnyi
2009. aug. 28. 01:42
 13/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy fel sem tűnt neki, hogy közel volt hozzád. Sokszor nem vesznek észre dolgokat az emberek. Szóval nem biztos, hogy tetszettél neki, csak béna volt. Ha nem tetszik, hogy valaki ilyet csinál, nézz rá csúnyán. Ha direkt volt, talán észre veszi magát. Ez még a jobbik eset. Nekem a mellem akarta egy pasi megfogni az utcán fényes nappal. Na, ezen már ki lehet akadni!
2009. aug. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nyugi, pár év múlva már a kutya sem akar majd hozzád érni, akkor meg majd azért sírsz. :P
2009. aug. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ne hidd azt,hogy te vagy a világ közepe,egyáltalán nem biztos,hogy szándékos volt!Ha meg direkt volt,akkor most mi van???Ahhoz képest,hogy 24 éves vagy,kissé érdekesen gondolkodsz,mondhatnám úgy is,mint egy 13 éves...
2009. aug. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!