Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen a legtöbb mai lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a legtöbb mai lány?

Figyelt kérdés

A legtöbb mai lány, szinte csak a külsejét nézi a fiúknak, a belsővel nem törődnek és akkor csodálkoznak, hogy idő közben mik derülnek ki a tökéltesen jőképű barátjukról. Én szinte mindenki szerint egy bombázó lány vagyok és én is annak tartom magam (és most nem egozni akarok. :)), de nekem nem igazán jönnek be ezek a mai tuvatpasik. A cukcsimukcsi vasalt hajukkal, szolibarna bőrükkel meg hasonlókkal. Pedig elég sok ilyen fajta srác zaklat... Nekem még is egy (mások számára) tök átlagos külsejű barátom van, lassan már 3 éve és tökéletesen boldogok vagyunk együtt. Néha igaz, hogy féltékenykedik, ha közeledni próbál hozzám egy páwafiú, de semmi oka rá, mert 100 páwafiúért sem hagynám el őt soha, de soha! A kapcsolatunk elején a barátnőim is furcsállták, hogy ilyen fiúval járok én? Aztán most meg olyanokat mondanak, hogy ha szakítanánk, baj lenne, ha összejönne valamelyeikőjük vele? :D

Azt nem értem, hogy miért csak a külsőt nézi a legtöbb lány, a belső meg totál háttérbe szorul, aztán időközben rájönnek, hgy egy vadbarommal jöttek össze. :/


2010. szept. 7. 20:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
meg a barátnőid is érdekesek lehetnek ha megkérdik hogy ilyen fiúval jársz...belőlük sem kérnék bocs
2010. szept. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!