Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen a legtöbb mai lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a legtöbb mai lány?

Figyelt kérdés

A legtöbb mai lány, szinte csak a külsejét nézi a fiúknak, a belsővel nem törődnek és akkor csodálkoznak, hogy idő közben mik derülnek ki a tökéltesen jőképű barátjukról. Én szinte mindenki szerint egy bombázó lány vagyok és én is annak tartom magam (és most nem egozni akarok. :)), de nekem nem igazán jönnek be ezek a mai tuvatpasik. A cukcsimukcsi vasalt hajukkal, szolibarna bőrükkel meg hasonlókkal. Pedig elég sok ilyen fajta srác zaklat... Nekem még is egy (mások számára) tök átlagos külsejű barátom van, lassan már 3 éve és tökéletesen boldogok vagyunk együtt. Néha igaz, hogy féltékenykedik, ha közeledni próbál hozzám egy páwafiú, de semmi oka rá, mert 100 páwafiúért sem hagynám el őt soha, de soha! A kapcsolatunk elején a barátnőim is furcsállták, hogy ilyen fiúval járok én? Aztán most meg olyanokat mondanak, hogy ha szakítanánk, baj lenne, ha összejönne valamelyeikőjük vele? :D

Azt nem értem, hogy miért csak a külsőt nézi a legtöbb lány, a belső meg totál háttérbe szorul, aztán időközben rájönnek, hgy egy vadbarommal jöttek össze. :/


2010. szept. 7. 20:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hidd el sok fiú ugyanezzel a problémával küszködik, persze ők a plázacicák miatt vannak kiakadva, akiknek nincs semmilyen belső értékük :S

17/F

2010. szept. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mert ma már erre van masszív vevőréteg,és a piacnak van egy olyan tulajdonága,hogy egy idő után beáll arra amire hosszútávon igény mutatkozik.
2010. szept. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én se hogy te miért csak a külsőt ennyi erővel:)

a Cukipofa vasalthajú fiucskák között is van normális:)

Most nem céloztam magamra:))

2010. szept. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát én most nem tartozok bele a 'legtöbblány'-ba.

nekem is fontos a külső, de egy csúnyácskább srácnak is adok annyi esélyt, hogy megismerjem mert lehet, hogy belső tulajdonságai alapján ő a tökéletes. Egyébként engem a 'páwafiúktól' a hideg kirázz.. Fúúj.


17/L

2010. szept. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Elmondaná nekem valaki,hogy mi a f.szom az a páwafiú???!!

Azok a discos b.zi gyerekek,vagy mi?

2010. szept. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Miért ha van az a bizonyos "réteg", hogy plázacica, akkor miért ne alakulhatott volna ki a "pávafiúk" ennek hatására? Nem minden mai lány ilyen, és van aki, pl én, már fel sem veszi, oda sem figyel az ilyesmikre...akinek meg ez az igénye, legyen fiú-lány-egyéb, az meg nézze, meg keresse...akinek meg nem az ne törődjön vele :)
2010. szept. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mert elkorcsosult az ország.Ennyi
2010. szept. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
55%
Bocsi, de szerintem elég nagy hülyeség a kérdésed. Nem gondolkodtál még el azon, hogy talán rossz emberekkel veszed körül magad. Én például egyáltalán nem tapasztalom ezt. Sőt, pont az ellenkezőjét, hogy egy férfi esetében sokkal fontosabb a kisugárzás, a személyiség, mint a külső. Nem tudom hány éves vagy, de lehet, hogy ez az oka az eltérésnek. De számomra úgy tűnik, hogy te is elég sokat foglalkozol a külsővel, csak te másik irányba címkézel. Mindannyian örülünk, hogy szép vagy meg bombázó és még normális barátod is van, de ne kezelj le másokat, mert más az értékrendjük, vagy más típusú fiúk jönnek be.
2010. szept. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ez van, ezt kell szeretni:(
2010. szept. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
sztem igazad van...de mi az a páwafiú?
2010. szept. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!