Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Titeket kevésbé érdekel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket kevésbé érdekel egy lány, ha az a legtöbb fiúnak bejön?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy ilyen menő csaj,és a legtöbb fiú belé van zúgva,és járni akar vele a suliból..Nektek is bejön pl,de ez lehet akadály abban hogy mondjuk nem jöttök össze vele,mert éppen másoknak is tetszik ?
2010. nov. 1. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Engem ettől még jobban érdekel.
2010. nov. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Engem is, mert annál jobb ha ennyi jelentkező közül én nyerek : D
2010. nov. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Moszuke ***** válasza:

hát gondolom a legtöbben úgy vannak vele, hogy mért pont őket választaná, a lány amikor ott van 3tucat jobbnál jobb csávó.

szal a válasz igen.


az már más kérdés ha már összejöttél vele..

akkor a kölcsönös bizalom (ami a kapcsolat alapja mifelénk) az ilyesfajta parát el kell, hogy nyomja.

2010. nov. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Igen, kevésbé érdekel. Nem szeretem a feltünősködő lányokat :)
2010. nov. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem is kevésbé, mert ha nagy a konkurencia (v ha egyáltalán van), úgysem engem választ.
2010. nov. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha tudom h egy nagyon jó csajrol van szó, aki mondjuk modellkedik, és a nap szépe a délmagyarban, akkor tudom h semmi esélyem nála... nem próbálkoznék nála
2010. nov. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha tegyük fel össze jön vele... Nagyon nagy az esélye hogy akkor is rengetegen nyomulnak rá.. és ez féltékenyésghez vezet... és ha találsz jobbat eldobod őt és ott a másik ( vagy csak hülyíted amig nem találsz egy jobbat, vagy h ne legyél egyedül)
2010. nov. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!