Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miről szeret a legtöbb lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről szeret a legtöbb lány beszélgetni?

Figyelt kérdés
Kicsit szerencsétlen vok me sz@r vok dumálásban...:S
2010. ápr. 13. 18:55
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
am 14/F
2010. ápr. 13. 18:56
 2/21 anonim ***** válasza:
54%
magukról barátom, csak magukról;)
2010. ápr. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Hátha ilyen szavakat használsz egy csajjal szemben, hogy sz@r akkor ne is csodálkozz h nem akarnak veled beszélgetni.

Amugy meg : hétköznapi dolgokról :D

2010. ápr. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ebben én is rossz vagyok, amikor nem tudok épp mit mondani, ilyenkor mondok valami bődületes nagy ökörséget és arról lehet diskurálni, vagy ilyenkor mittom nyögd be, hogy hűűű de jól áll a hajad, vagy de jól nézel ki vagy valami elvörösödik, mert mégis ki nem vörösödne el, és aztán lehet erről tovább folytatni a beszélgetést. Úgyis csak vigyorogni fog, ha tetszik neki a dícséret.
2010. ápr. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
és azt h érhetném el hogy dumáljon magáról ugy hogy nem csak 1 tőmondatban válaszol ha kérdek töle vmit?
2010. ápr. 13. 18:58
 6/21 Beviz Elek ***** válasza:
43%
A veled egykorúak a hajvasalóról és Hello Kitty-ről. Na meg Hannah Montana vagy ki... Ja, és ne hagyjuk ki a sztárokat, mert mennyire jó pasik XD
2010. ápr. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
nemszoktam csunyán besz lányok elöött meg egybkt is ritkán
2010. ápr. 13. 18:59
 8/21 anonim ***** válasza:
62%
A hüvelygombáról.
2010. ápr. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
62%
A lányok általában hülyeségekről szeretnek beszélgetni. Olyan dolgokról, amitől a legtöbb férfinak felforr az agyvize.
2010. ápr. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

általánosítani azért nem kell.:D én pl lányvagyok és imádom az autókat, arrol is lehet velem beszélgetni és jobban szeretnem hallgatni a srácot minhogy magamról pofázzak.

egyébként kedves kérdező a lányok bármiröl szeretnek beszélgetni, lökd be ami épp eszedbe jut ;) vagy kérdezd meg tőle milyen napja volt, vagy óra után hogy hogysikerült a mategdoga, vagy ami éppen jön. hajrá:D

2010. ápr. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!