Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is szemétség?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, de meleg vagyok, nem annyira érdekelnek a lányok. Csak azért vagyok vele, mert nem szeretném felvállalni a szexualitásomat.

A legjobb barátom, aki mindent tud rólam azt mondta hogy ez szemétség a lánnyal szemben.

Én is sajnálom a lányt, de ha nem ő, akkor keresek helyette egy másikat. És nincs kedvem többet "csajozni".

Mit gondoltok erről?

kérlek csak komoly válaszokat írjatok!


2010. szept. 5. 17:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Pff! Azonnal közöld a lánnyal!
2010. szept. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ne keress másikat
2010. szept. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem szép dolog a barátnőddel szemben...gondolj bele,szerelmes beléd,te meg ha szakítasz vele..és megtudja,hogy mi a helyzet!Ne takargasd aki vagy,később sem lesz jobb...főleg ha így folytatod,és netán születik egy gyereked,neki mit mondanál???Szerintem nem muszáj ezt mindenkinek tudnia,csak akik fontosak igazán neked!!
2010. szept. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
szerintem te meleg vagy.
2010. szept. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

ha szakítok vele, muszáj helyette mást keresnem.

ebből a szempontból mindegy hgy ő-e az áldozat vagy más.

a szüleimmel nem akarom tudatni, és előbb utóbb feltűnne nekik hogy miért nincs barátnőm.

2010. szept. 5. 17:18
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

Később is elmondhatod a szüleidnek...

2010. szept. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
22
2010. szept. 5. 17:20
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem járj el szórakozni,éld a hétköznapi emberek életét...és ha te elérkezettnek látod az időt,vállald fel a szüleid előtt,ki is vagy te!

Biztos idő kell majd nekik,de akkor is a gyerekük maradsz,és el fognak fogadni!Meg a barátaid is elfogadnak,mert mindenki ÍGY SZERET!!

2010. szept. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

köszi, de kihagyom.

ez az én életem, én irányítom.

csak azt kérdeztem hogy mindenki szerint szemétség e. elvégre jól érzi magát a csaj.

2010. szept. 5. 17:38
 10/12 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszadó vagyok!

Bocsika,hogy elmondtam/leírtam a véleményem!!Csak segíteni akartam egy kicsit!Nem akartam bunkó lenni4de látom,ha az ember normálisan áll dolgokhoz,már az sem tettszik!!!Amúgy igen,szemétség!

2010. szept. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!