Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megsókolhatom meg megölelhetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsókolhatom meg megölelhetem, de nem foghatom meg a kezét?

Figyelt kérdés

Gyönyörű szép lány,rengeteg srác hajt rá. Viszonylag sokat szokott kavargatni is,de nem ribanc mielőtt azt mondanátok. 19 éves és eddig 2 kapcsolata volt, Egy 3,5hónapos és egy 3 hetes. Az utolsónak már több mint másfél éve vége.

Más fiúktól is hallottam,hogy nem engedi h megfogják a kezét (mondjuk ha úgy szeretnétek sétálni vele)

Csókolózás meg egy kis simogatás oké,de a kézfogás nem?

Annyian hajtanak rá,a legjobb pasikkal járhatna. Mért nem akar senkivel kapcsolatot?


21F


2010. szept. 5. 02:03
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
utolsó te is lány vagy? mer ez a szitu általában nálunk pasiknál fordul elő. a lányok szeretnek kapcsolatban lenni...eddig így vettem észre
2010. szept. 10. 20:48
 12/19 anonim ***** válasza:

Részben csatlakozok 20:42-höz.

Annyival kiegészíteném, hogy véleményem szerint több vas van a tűzben, vagy talonban. A csók nem feltétlen egy hosszadalmas folyamat, tart néhány pillanatig és kész. Viszont ha a kezét fogod, azzal mindenki számára egyértelmű módon jelzed, hogy közötök van egymáshoz és ragaszkodtok egymáshoz valamilyen szinten. A birtoklás kifejezése is egyben (még ha ezt szebben is lehetne fogalmazni). Ha nem hajlandó adni a kezét a tenyeredbe, nem fogad el téged, ne számíts tartós kapcsolatra. Vagy nem áll készen erre (és még jócskán van hátra a tiszteletkörökből és ismerkedésből), vagy csak nem tud felvállalni mások előtt mert küzd a bensőjében hogy tényleg olyan jó vagy-e (talán a barátainak is meg akar felelni).

2010. szept. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Láttad a Darkness-t?

abban egy szem van a kiskölyök tenyerén.....sztem de dugjatok sötétben

2010. szept. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Most a kézfogást vagy a kapcsolatot nem akarja? Mi 4 éve járunk a barátommal, és mégsem engedem neki, hogy megfogja a kezemet az utcán. Egyszerűen irritál, nem tudok a saját ritmusomban menni, meg ha jön egy pocsolya arrébb ránt, stb...
2010. szept. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
20:42 vagyok és igen lány. és sajnos lányok közt is van pár független természet, olyanok vagyunk mint az időjárás. n részben azért nem is akarok kapcsolatot, emrt állandóan változom, percről percre, és ez egy kapcsolatban kényelmetlen a másik félnek. én viszont nem tudok változni vagyis ebben az esetbe nem változni folyamatosan. hozzám nem lehet igazodni, kiszámíthatatlan vagyok. ezért nem akarok fölösleges kéynelmetlenségeket, inkább maradok a "magányos farkas". aztán lehet egyszer "felnövök".
2010. szept. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
izzad a keze...
2010. szept. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
54%
Na és. Én sem járok kéz a kézben párommal, de pedig szeretem őt, és bármikor kinyilvánítom ezt, csak nem így. Ha már nagyon hideg van időnként belekarolok, ennyi. Lehet a lány sem híve az ilyen formai követelményeknek manapság.
2010. szept. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
megkérdezted a lányt mért nem akarja? Ő tudja te mit akarsz tőle? Lehet hogy a keze az intim terület, csak annak adja akiben megbízik. Lehet hogy csak bizalom kérdése...
2010. szept. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
54%
nekem is izzad a teyerem és igazából nem érdekel mert ha nem fogad ezzel el akkor nemtom de am ha nagyon érzem akkor elengedem egy kicit uh ez nem ok arra hogy nem fogja meg a kezét...
2010. szept. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!