Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megsókolhatom meg megölelhetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsókolhatom meg megölelhetem, de nem foghatom meg a kezét?

Figyelt kérdés

Gyönyörű szép lány,rengeteg srác hajt rá. Viszonylag sokat szokott kavargatni is,de nem ribanc mielőtt azt mondanátok. 19 éves és eddig 2 kapcsolata volt, Egy 3,5hónapos és egy 3 hetes. Az utolsónak már több mint másfél éve vége.

Más fiúktól is hallottam,hogy nem engedi h megfogják a kezét (mondjuk ha úgy szeretnétek sétálni vele)

Csókolózás meg egy kis simogatás oké,de a kézfogás nem?

Annyian hajtanak rá,a legjobb pasikkal járhatna. Mért nem akar senkivel kapcsolatot?


21F


2010. szept. 5. 02:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mert hülye,álszent.
2010. szept. 5. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Tomazolika ***** válasza:
100%
Hát ez a csaj elég gázos. most komolyan nyálcsere no problémó,kézfogás meg Vétó, kérdezz rá a szexre ! kíváncsi vagyok. de a csók emberek előtt is megy ???????
2010. szept. 5. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
de tényleg nemértem őt. volt egy srác akivel kb fél évig,olyanok voltak mint akik együtt vannak. hétvégente a városban olyanok voltak mint egy pár,vis majdnem. mert ezzel a sráccal sem sétált kézenfogva soha. és igazából konkrétan soha nem is jártak. a srác se tudja megmondani mi volt az a fél év. ő állítólag akarta hogy kijelentség,hogy kapcsolatban vannak,de a lány nem akarta.
2010. szept. 5. 02:14
 4/19 Tomazolika ***** válasza:
De láttad már nyílt utcán smárolni vagy te ott smároltál vele?
2010. szept. 5. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
láttam is már. meg énis smároltam vele.
2010. szept. 5. 02:23
 6/19 Tomazolika ***** válasza:
100%
Akkor nem is akar letagadni meg nem is prűd, nem tudom istenigazán hogy mi a gáz a kézfogással,valószínű hogy nem akarja elkötelezni magát vagy fél a csalódástól ezért nem akarja azt a látszatot kelteni hogy jártok nehogy később csalódnia keljen ,de vonzódik hozzád ( az intimitásra gondolok ). ez lehet az elképzelésem ! remélem tudtam segíteni!
2010. szept. 5. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a kezét szégyelli.
2010. szept. 5. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Lehet Zsidó
2010. szept. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
szerintem lehet hogy vmi lelki trauma érte kiskorában és azért emlékeztetné vmire
2010. szept. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

csak független. ennyi. nem akarja elkötelezni magát, nem akar fggeni valakitől. ezt jelenti hogy nem akar kézen fogva járni.

viszont ő is kíváncsi, vágyik a szerelemre, de nem jön. és egy kis lazulás, smárolni, néha oda bújni valakihez. néha jól esik hogyha tudod nem vagy egyedül. viszont vannak akik nem akarják feladni a függetlenésget.

én is ilyen vagyok, és igen furcsa, de nálam ez az oka. független akarok maradni.

2010. szept. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!