Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek csak azért kezdtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak azért kezdtem el érdekelni, mert megtudta, hogy van pénzünk?

Figyelt kérdés

A 2010/2011-es tanévet új iskolában, új osztályban kezdtem. 3.-os vagyok, és azért mentem át ebbe a suliba, mert szeretnék egy nevesebb iskolában érettségizni. És akkor jöjjön a lényeg: szemet is szúrt nekem egy szép lány, gondoltam, nem lehet belőle bajom, ha elhívom valahová. Suli után megszólítottam, a barátnőjével várták a buszt. Meg akartam hívni pizzázni meg meginni valamit, de azt mondta, hogy bocsi, de mindjárt itt a buszunk, majd máskor. Mondtam, hogy oké, és elindultam hazafelé. De hallottam, ahogy kuncogott a barátnőjével és én úgy gondolom, hogy rajtam. :S

Aztán ma kocsival mentem iskolába. Szünteben megláták a kocsikulcsot és egyből én lettem a sztár...hogy húú mutasd meg, melyik az...az előtt hozzám sem szólt egyik sem. :S És hírtlen a kiszemelt lányt is elkezdtem érdekelni. Hogy bepótolhatnánk, a tegnapit... Egyből levágtam, hogy csak a kocsim miatt kedveltek meg, úgyhogy azt mondtam neki, hogy ma nem érek rá. Hülyeséget csnáltam? :S De akkor, ott úgy éreztem, hogy csak a kocsim miatt mondja ezt és én nem akarom azt, hogy csak azért kedveljenek, mert van egy autóm. Mit tanácsoltok? Mert tényleg nagyon tetszik ez a lány, és nagyon örülnék, ha több lenne köztünk az osztálytársi viszonynál, de ha csak a kocsim meg a pénz érdekli, akkor sztornó az egész. :S


2010. szept. 2. 19:25
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Sok sikert hozzá! :)
2010. szept. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem lesz! :) Majd írok, hogy mi volt.
2010. szept. 2. 21:39
 13/22 anonim ***** válasza:
Azért a hamradiknak még válaszolhatnál :P
2010. szept. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
attól, hogy holnap busszal mész, még mindig tudni fogja, hogy van kocsid és gazdag vagy (illetve a szüleid). szóval ez innentől bukó, mert mindenhogyan csak a lóvé érdekli a csajt. sajnálom, de ez az igazság. :\
2010. szept. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

MB C350.


De ha holnap busszal megyek, akkor nem lesz ott a kocsi, ami miatt eljönne velem valahová. Majd a suliból szépen elsétálunk egy pizzázóba vagy akárhova, ha oda eljön velem GYALOG, akkor már csak nem a pénz érdekli.

2010. szept. 2. 22:16
 16/22 anonim ***** válasza:

Itt egy kicsit gyakorlatiasabb vélemény.


Először is 2. bekezdés 2. sor vége ÉS -el nem kezdünk mondatot!!! Minthogy már rájött hogy "a bőröd alatt is pénz van", már valószínűleg elmegy veled sétálni is. Az én családom nem valami tehetős, de ha én lennék a te helyzetedben kihasználnám a lehetőséget ha már megadatott, menny el vele randizni hisz ahogy mondtad nagyon tetszik neked. Azt írtad hogy most vagy 3.os, szóval közel egy idősek lehetünk szóval olyan 18 év körüli lehetsz, ilyen idősen nem hiszem hogy komoly kapcsolat lenne belőle, de ettől függetlenül mindig tartsd észben hogy a lány a pénzedbe szerelmes nem beléd.

Csak egy életed van ragad meg a lehetőséget és elégítsd ki a vágyaidat.


Jó szórakozást hozzá!!

2010. szept. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Na hát ez az, amit nem fogok megtenni. Nekem nem csak arra kéne ez a lány, hogy jól meg...érzem, hogy ő más, mint a többi lány. Ilyet még egyetlen lánynál sem éreztem eddig.
2010. szept. 2. 22:21
 18/22 anonim ***** válasza:
Khm a vágyaid közé nem feltétlenül csak az tartozik amire az előbb céloztál. Én magam is voltam már szerelmes, de tapasztalatból mondom hogy könnyen elmúlhat bármelyik fél részéről. Az előbbivel arra céloztam hogy járj vele amíg csak akarsz, még ha csak a szüleid pénze miatt is van csak veled, te attól még szeretheted őt, és azzal lenni akit szeretsz mindig jó érzés még ha ő nem is szeret. Szóval nyugodtan járj vele, bármikor kiugorhatsz a kapcsolatból ha terhessé válik a számodra, nem kell bűntudatot érezned csak a pénzedért szeret, és ez az általad leírtak fényében elég valószínű ahogy azt az előttem szólók is megerősítették.
2010. szept. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
De én nem akarom azt, hogy azért járjon velem, mert van pénzünk. Olyan szánalmas, hogy ma már minden akörül a rohadt pénz körül forog. Én azt akarom, hogy azért járjon velem, amiért én vele. Önmagáért. Mellesleg, ha csak a pénzemért járna velem, akkor ne számítson arra, hogy majd én ész nélkül fogom rá költeni, mert nem így lesz.
2010. szept. 2. 22:36
 20/22 anonim ***** válasza:
Nos igen manapság minden a pénz körül forog, persze ez a szegényebb réteg még jobban megérzi mint a pénzes, hetekig kell spórolnom ha el akarom hívni a szívem hölgyét valahová. Kicsit úgy hatot a mondandód mintha dühös lennél rám, tudom hogy azt akarod hogy a lány önmagadért szeressen hiszen ez lenne a természetes, de szerintem az embernek mindig meg kell próbálnia a legjobbat kihozni a körülményekből. Egyébkén pont azért írtam azt hogy mindig tartsd észben hogy a lány csak a pénzedet szereti, hogy nehogy esztelen költekezésbe kezdj a szerelem mámorában. Mindet összefoglalva szerintem ne szalaszd el a holnapi lehetőségedet, még akkor se ha még nem vagy biztos abban mit gondolsz róla. Válaszd akár az általam felvázolt lehetőséget, akár mást most az lesz a legjobb lépés ha elhívod sétálni, közben talán kiismerheted egy kicsit.
2010. szept. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!