Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek csak azért kezdtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak azért kezdtem el érdekelni, mert megtudta, hogy van pénzünk?

Figyelt kérdés

A 2010/2011-es tanévet új iskolában, új osztályban kezdtem. 3.-os vagyok, és azért mentem át ebbe a suliba, mert szeretnék egy nevesebb iskolában érettségizni. És akkor jöjjön a lényeg: szemet is szúrt nekem egy szép lány, gondoltam, nem lehet belőle bajom, ha elhívom valahová. Suli után megszólítottam, a barátnőjével várták a buszt. Meg akartam hívni pizzázni meg meginni valamit, de azt mondta, hogy bocsi, de mindjárt itt a buszunk, majd máskor. Mondtam, hogy oké, és elindultam hazafelé. De hallottam, ahogy kuncogott a barátnőjével és én úgy gondolom, hogy rajtam. :S

Aztán ma kocsival mentem iskolába. Szünteben megláták a kocsikulcsot és egyből én lettem a sztár...hogy húú mutasd meg, melyik az...az előtt hozzám sem szólt egyik sem. :S És hírtlen a kiszemelt lányt is elkezdtem érdekelni. Hogy bepótolhatnánk, a tegnapit... Egyből levágtam, hogy csak a kocsim miatt kedveltek meg, úgyhogy azt mondtam neki, hogy ma nem érek rá. Hülyeséget csnáltam? :S De akkor, ott úgy éreztem, hogy csak a kocsim miatt mondja ezt és én nem akarom azt, hogy csak azért kedveljenek, mert van egy autóm. Mit tanácsoltok? Mert tényleg nagyon tetszik ez a lány, és nagyon örülnék, ha több lenne köztünk az osztálytársi viszonynál, de ha csak a kocsim meg a pénz érdekli, akkor sztornó az egész. :S


2010. szept. 2. 19:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Megint egy regény, bennetek egy író veszett el.

Nem olvastam el, de a válaszom IGEN.

2010. szept. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
ha nőről van szó, akkor biztos.
2010. szept. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Milyen kocsid van? Gondolom nem trabi:D
2010. szept. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
se*gfej első válaszoló ha nem olvasod el minek írsz? ennyire unatkozol ? ja nem egy freak vagy és a gép előtt ülsz egész nap :) visszatérve az egészre szerintem pont az ilyen embereket kerüld el akik csak azért akarnak kapcsolatba kerülni veled vagy barátkozni veled mert van valamid, hagyd őket mond nekik hogy nem érsz rá semmire sem amit velük kapcsolatban lehetne csinálni akármi :) és várdd meg amíg az igaz barátok és haverok és az igazi lány is megtalál :) csak ne veszítsd el önmagad, ne add ki magad az ilyen haszonlesőknek , csak kihasználnának ha velük lógnál... az igaz barátok hidd el megjelennek majd :) csak légy türelemmel :) puszi
2010. szept. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Jah lóvé kell csak. Mikor saját Astrammal járkálok, teljesen másképp néznek az emberre mint mikor fater audijával. Ez van leszarom őket. Vannak olyanok akik nem ezzel foglalkoznak, azokkal érdemes foglalkozni...

19/F

2010. szept. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

K*rva egyszerű a dolog: Ezután menj mindig kocsi nélkül iskolába. Ne lássa többet a kocsit, amíg össze nem jöttök. Ugyanígy semmi más jelet arra, hogy gazdag vagy.


De amúgy ne legyél paranoiás és hülye. Nevethetett máson is. Mondta hogy jött a busza. Ha nem is Alsópucsaröcsögén lakik, ahová egyszer jár busz egy nap, akkor is éppen jött a busza, ment volna haza és nem tervezte előre, hogy elmegy máshova. Szerintem érthető, hogy nem mondott igent azonnal.


Mindenesetre próbáld ki azt amit az elején írtam és teljesen mindegy lesz, hogy igazad van-e vagy sem mert ki fog derülni hogy csak a pénzre megy-e vagy sem.

2010. szept. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
szerintem egyáltalán nem csináltál h.ülyeséget am meg ha össze jönnél vele aztán lát mást akinek véletlen jobb kocsija van vagy vmi akk meg egyből ott hagy miatta téged szal... az ilyet kerüld :D am én utálom az ilyenket h csak ilyenekért vannak vkivel együtt...(egy Lány):D
2010. szept. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Nem csak 1 kib*szott jó nő van a világon. Én most kezdem az egyetemi éveimet, és lementem Szegedre és elkezdtem flesselni, hogy: Azta K*rva mennyi jó csaj van. :) Bedobom magam megkétszereződik szeged lakossága. :P
2010. szept. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Jól tetted, hogy lepattintottad! A suli utáni elutasítással még nem volt gond, elvégre nem mondott határozott nemet. De szánalmas, ahogy nyomulni kezdett, miután "sztár" lettél a kocsiddal.
2010. szept. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Nem pont ilyenekre számítottam, de hát az igazság mindig fáj. :(

Első látásra pedig olyan aranyos, szolíd lánynak tűnt. És a pofija is olyan aranyos, teljesen megbabonázott. Holnap azért teszek még egy próbát. Busszal megyek, azzal, amivel ő, ők és majd elhívom valahová gyalog. :) Nagyon remélem, hogy igent mond és nem csak a pénz érdekli!

2010. szept. 2. 21:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!