Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben? :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? :S

Figyelt kérdés
Párommal lassan 3 hónapja együtt vagyunk. De nem valami fényes a kapcsolatunk úgy érzem. Amikor náluk vagyok a szülei mindig undokok velem. A szemembe megmondják nekem h. idióta vagyok,nem csinálok ott semmit meg egyéb hasonlók. Pedig mikor ott vagyok ha van miben,segítek. Volt már rá nem 1x példa h. elmosogattam,a gáztűzhelyet lesikáltam,felporszívóztam,hordtam a fát mikor favágás volt,elrakom párom ágyneműjét meg egyéb más dolgot is tettem. Úgy érzem cselédnek használnak ott. De azzal jönnek h. nem csinálok semmit:S Nemtudom igazából mit tehetnék. Engem nagyon zavar h. így bánnak velem,és párom nem tesz ezellen semmit. Mert állítólag csak viccből mondják ezeket nekem,de sztem a vicc nem itt kezdődik se nem folytatódik:( Kérdezett már rá párom a szüleinél h. mi bajuk velem. Azt felelték állítólag h. semmi bajuk. Megh. nemtudták h. ilyen érzékeny vagyok. Ők csak viccből mondják ezeket. Ha vmi bajuk lenne velem megmondanák a szemembe. Viszont nekem rosszul esik,és láthatják is olyankor rajtam,de mégsem fejezik be. Aztán ugye az a helyzet is fennál h. szeretem a hasamat,vagyis szeretek állandóan enni. Itthon ehhez vagyok szokva. Náluk meg nem igazán tudok sokat enni... Mert csípős kaják vannak náluk csak és azt nem szeretem:S És mindig mondják h. kifosztom őket. Már megint eszek... Mikor épp ínyemre van ott vmi. Már elmegy ott az étvágyam. Utálok hozzájuk menni,de tűrök,mert párom is eljön hozzám. Csak annyi a különbség h. itt minden jóval elvan halmozva. Szüleim nagyon szeretik. Párommal pedig az a problémám h. vannak dolgok amik nem esnek nekem jól. Mint pl. nem hallgat végig,bármit mondok neki a kapcsolatunkkal kapcs ő elengedi a füle mellett és még ő sértődik meg. Nem mutatja ki az érzéseit de olyan szinten h. hiába mondom neki h. szeretem,vagyh. jól néz ki vagy bármit. Ő nem mondja h. szeret csak azt mondja rá h. aha és vigyorog a képembe ezzel idegesítve engem... És nagyon nagy egoja van amiért szóltam neki korábban h. zavar ne csinálja. De mikor megjegyzem h. pl. jól néz ki vagy vmi nem h. egy köszönömöt mondana,vagy viszonozná ha esetleg úgy van,csak elengedi a füle mellett. Vmi tanácsra lenne szükségem:/ /Bocsi h. ilyen hosszú lett/:S Én: 18/L Ő: 21/F
2010. szept. 1. 19:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
én pest megye..és én is egy kisebb városban:)
2010. szept. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Értem:)
2010. szept. 1. 20:34
 13/19 anonim ***** válasza:
szval hát én így gondolom:)..de ezt Neked kell eldönteni,mert Te tudod h mit is érzel valójában:)..bár azért én sajnálom h ilyen messzi laksz:$
2010. szept. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Változóak az érzésem. 1x imádom,1x pedig úgyérzem mintha csak egy barát lenne,mintha semmit sem éreznék iránta. Ne bánkódj:P
2010. szept. 1. 20:44
 15/19 anonim ***** válasza:
áhh dehát ilyen lány után ne?amennyit itt megtudtam rólad:$:))..majd sűrűbben járok apámmal kaposvárra:P..de gondolom attól is messzi laksz:/
2010. szept. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
A látszat néha csal,ne feledd. Más megiserni vkit neten mintsem a valóságban. Mindössze 3 és fél órás egyenesbe busszal az út. Szal,igen,messze.
2010. szept. 1. 20:54
 17/19 A kérdező kommentje:
Egyébként nagyon eltértünk a tárgytól.
2010. szept. 1. 20:55
 18/19 anonim ***** válasza:
tudom..bocsi:$
2010. szept. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Nembaj.
2010. szept. 1. 20:57
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!