Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha kiderülne hogy a másiknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiderülne hogy a másiknak csak érdekből kelletettek, mit éreznétek?

Figyelt kérdés

Mondjuk együtt vagytok pár évet, aztán szakit veletek. És a végén még bevallja hogy nem is szeretett titeket.

Mi a véleményetek az ilyesmi kapcsolatokról?



2021. aug. 29. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Volt egy hasonló szitu. Az illetőt én kapartam össze, én hoztam fel, miattam lett önbizalma. A végén betolt olyat, hogy az új pasija jobban bejön neki külsőre és belsőre is, lehet, hogy engem sosem szeretett igazán.

Megalázó volt és megtanította, hogy többet ne alapozzak soha, semmit sem egy kapcsolatra.

2021. aug. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Noren1989 ***** válasza:
94%
Én kifejezetten csalódott lennék, aztán elkönyvelném, hogy alaposan félreismertem.
2021. aug. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Ez szinte teljességgel kizárt, mert eleve nem jönnék össze olyannal, aki bármilyen szinten "alattam" van. Továbbá ilyen önbizalomnövelő "felhozásra" meg hasonlókra se lennék soha az életben hajlandó, sose voltam irgalmas szamaritánus és ezután se leszek. Az meg, hogy valaki hogyan képes több évig tartó kapcsolatban lebukás nélkül eljátszani a másiknak, hogy szereti, pedig valójában nem, és hogy a másik hogyan képes ezt be is venni, örök rejtély marad számomra.
2021. aug. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

Hasonlóan jártam mint az első. Önbizalmat szedett magára mellettem aztán már nem kellettem neki, nem voltam már elég jó hozzá.

Gyűlölöm őt is, de magamat is amiért olyan hülye voltam hogy átverhetett és még szerettem is. Úgy érzem beletiportak az önbecsülésembe, az önbizalmamba, sértett vagyok és csalódott. Kiábrándultam a kapcsolatokból, elvesztettem a bizalmat az emberekben. Kb. ennyi kárt okozott az a seggfej.

2021. aug. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Semmi. Menjen Isten hírével. Nincs szükségem kihasználós őszintétlen számára nem logikus hogy a másik komoly kapcsolatot kereső emberre. Szimplán csak ennyi lenne a véleményem. Az hogy ezekután én mit érzek vagy hogy vagyok már nem tartozik rá.
2021. aug. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
86%

Én abszolut látom a másikon ki szerelmes és ki nem.

Szal a kapcsolat végén mondhat bármit..

2021. aug. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!