Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak makacskodik vagy nem szeret?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak makacskodik vagy nem szeret?

Figyelt kérdés

Két napja összevesztem a barátommal- elegem volt abból hogy mindig csak igéri hogy megváltozik de mégsem látom rajta hogy próbálkozna szoval megmondtam neki hogy most tegyen ő is valamit a kapcsolatunkért mert én eddig nagyon türelmes voltam hozzá!

Irtam neki mns-en hogyha majd megtanul bocsánatot kérni akkor keressen meg és kiléptem... ez két napja volt azota nem irt pedig most is fent van msn-en... vajon csak makacskodik vagy nem is érdeklem?


2010. aug. 29. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindkettő egyszerre. tekintsd ezt úgy, hogy vége a kapcsolatotoknak.
2010. aug. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
most rámirt hogy szia de haverja nevében aztán mikor rájöttem h nem ő az felháborodott...kérdeztem h akar is valami vagy csak szorakozik de annyit mondott csak anynit irt szia mi bajom nekem ezzel uff ez most jelent valamit
2010. aug. 29. 17:28
 3/7 A kérdező kommentje:
most meg elkezdett hétköznapi dolgokrol kérdezni.. nem lehet h csak nem tudja hogy kezdje el az egész beszélgetést mert bocsánatot kérni persze tul makacs? :(
2010. aug. 29. 17:29
 4/7 anonim ***** válasza:
minek várod,hogy kibökje mi a bocsánatot? "kényszerítsd" ki belőle.. vagy kérdezz rá konkrétan a dolgokra. egy kapcsolatban nem szokás kertelni és futni a problémák elől.. vagy ez nem is kapcsolat.
2010. aug. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
- mi*
2010. aug. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
épp ezaz amit probálok megértetni vele hogy ne meneküljön a probléma elől de ő oylan furcsa srác annyira büszke megirtam neki h szakitani akarok erre azt mondta jo akkor legyen vége és irtam h yilen könnyen elengedne és mondta hogy ő nem fut soha senki tuán aztán beszélgettünk sokat még erről de végül csak bocsánatot kért amikor már ő is emgértette h vége és kész akkor bezzeg egyből megbánta meg minden... most csak játtszik velem vagy csak akkor érti meg h fontos vagyok neki ha már nem avgyok?
2010. aug. 29. 20:06
 7/7 anonim válasza:

van 1 mondás amit lehet h rá nagyon igaz

"csak akkor vesszük észre h szeretünk valakit amikor már tull késö" azaz nincs meg

2010. aug. 31. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!