Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez mindig igy? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez mindig igy? (lent)

Figyelt kérdés
Volt 3 barátom (persze nem egyszerre), és mindegyik bántotta a bátyámat (beszoltak neki, összevesztek vele stb.), pedig a bátyám nagyon jo fej (szerintem) senkit se bánt sosem, mindenkinek segit mindig tök jo és klassz ember. Miért bántja őt midnig az aktuális párom? Mit tehetnék ezellen? Előre is köszönöm a válaszokat.
2010. aug. 28. 22:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem merrt egy tuskok a volt barátaid.
2010. aug. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nyomorék (fizikailag?), értelmi fogyatékos, esetleg ezért b@sztatták a nagyarcok?


Amúgy arra nem gondolsz, hogy a hátad mögött a bátyád szólt az aktuális barátaidnak, hogy ne merjenek fájdalmat okozni neked, ne bántsanak és emiatt a figyelmeztetés miatt voltak ilyenek vele?

2010. aug. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
jófej barátaid voltak.. mondd meg nekik, hogy gratulálok... az emberek manapság ugyis csak bántják egymást..
2010. aug. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem, nem tök egészséges meg minden. Nem tudom, de ha mégis akkor csak biztos azért mert a huga vagyok és félt ezért miért kell(ene) bántani? :S
2010. aug. 28. 22:37
 5/15 A kérdező kommentje:
Miért nem tudok valami normálisat találni aki nem bántja? Nekem a bátyám/barátaim fontosabbak igy nézve mint egy partner.
2010. aug. 28. 22:40
 6/15 anonim ***** válasza:

és még énrám mondják, hogy f*sz vagyok mert sose bántok senkit... ezért szeretek erre az oldalra járni (Y) ...

amugy lehet az is, hogy csak keményfiunak akartak látszani, és ezért szólogattak be a bátyádnak, de az is elég dicséretre méltó..

2010. aug. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

azt csodálom hogy mindennek ellenére ő sosem szolt nekik vissza és ugyanugy barátkozott velük és segitett nekik mindig....

miért ilyen szenyok mindig? :( annyira bánt

2010. aug. 28. 22:44
 8/15 anonim ***** válasza:
vannak hülye emberek. mást nem lehet mondani, tökfilkók, tökkelütöttek, igazi keményfaszik... városi szájbab*szlakok.. :/
2010. aug. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
mit tegyek?
2010. aug. 28. 22:49
 10/15 anonim ***** válasza:
keress normális fiut:)
2010. aug. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!