Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Pl. nem lenne egy barátod sem, párkapcsolatod sem -nem is volt-, a családod nem normális, és valószínűleg a jövőben sem fog semmi se változni. Mit tennél ekkor?

20/x


2010. aug. 28. 14:20
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
De ha alapból olyan a személyiséged, hogy mindenki sz@rik rád? Akkor tök mind1 hova megyek. Ez a költözés dolog sem jött össze. Próbáltam már mindent...
2010. aug. 28. 14:31
 12/32 anonim ***** válasza:

Hogy mit tennék? Ismerkednék, emberek közé járnék, ha valami miatt még nem járnék egyetemre akkor jelentkeznék egy olyanba, ahova csak koliból tudnék bejárni.


Egyébként azt meg lehet tudni, hogy ebben a helyzetben miért nem volna egyetlen barátom sem és milyen formában volna "nem normális" a családom?

2010. aug. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
Olyan nincs,hogy mindenki szarik rad!Rossz embereknel probalkoztal eddig.Honnan irsz?
2010. aug. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Olyan személyiség nincs, hogy ne érdekeljen senkit. Olyan személyiség van, hogy zárkózott vagy, senkinek nem nyílsz meg és emiatt senkivel nem alakul ki szorosabb kapcsolatod.
2010. aug. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
detto velem is így van
2010. aug. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
De komolyan ilyen vagyok... Nem vagyok zárkózott egy csomó erőfeszítésembe telt, hogy egy normál személyiséget kihozzak magamból, mégis szarik rám mindenki. Neten is ismerkedtem egy csomót, mindenhol, de nincs semmi...
2010. aug. 28. 14:39
 17/32 anonim ***** válasza:
A gyakorikérdésekponthún tanácsot adó emberkéket érdekled. Itt szeretnek, ne aggódj.
2010. aug. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Én is ugyanebben a helyzetben vagyok. De tudom, hogy a személyiségemmel van a baj, nagyon zárkózott vagyok, mindig elhatározom, hogy megváltozom, de eddig még nem sikerült.
2010. aug. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

Mintha csak én írtam volna a kérdést...

L/17

2010. aug. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

egy x-et ki szeretne?

legyél F, és egyből sokakat érdekelni fogsz.

az L-ról már nem is beszélve

2010. aug. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!