Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél hasonló helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Először is szeretném leszögezni hogy a lehurrogós válaszok nem érdekelnek csak aki tényleg segíteni szeretne. Van egy párkapcsolatom viszonylag friss de mély érzelmek uralják. Időközben teljesen véletlenül megismerkedtünk egy másik sráccal, akit bár rég ismertem de nem ilyen szinten... randizgattunk sétáltunk stb.. a baj az hogy kezdek tehetetlen lenni.. mindkét fiú nagyon érzékeny és nagyon szerelmes..akaratom ellenére történt, de mind kettőbe beleestem.. barátom nem tud a másik srácról.. de a sráctól 1 hét haladékot kaptam hogy döntsek... tehetetlen vagyok... Szerintetek mi lenne helyes?
2011. aug. 7. 21:52
 1/9 Setis ***** válasza:

Nos ha szeret, akkor nem ad haladékot, hanem vár amíg kell.

Viszont ha te szeretted volna a barátod, akkor nem szeretsz bele a másik srácba.

2011. aug. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld ki azt,hogy pár napig egyikkel sem talizol illetve beszélsz telón,aztán kiderül melyiknek a hiánya visel meg jobban.
2011. aug. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha egyszerre két emberbe vagy szerelmes válaszd a másodikat mert ha az elsőt igazán szeretted volna nem szeretsz bele...:D vagy hívd be őket egy édes-hármasba :D:D biztos élveznék
2011. aug. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Biztos nagyon nehéz döntés előtt állsz, de ezt csak te érezheted! Nem lehet minden élvezetet halmozni, néha dönteni kell és a te életedről van szó, így neked kell meghoznod ezt a döntést. Szerintem gondold végig, hogy melyikőjükkel tudod jobban elképzelni a párkapcsolatot, melyikőjük az, akit nem tudnál nélkülözni? Biztos, hogy most mindketten csábítóak számodra abból a szempontból, hogy téged akarnak. De neked viszont el kell döntened, hogy melyikőjük a fontosabb számodra.

Egy dologra vigyázz! Ne agyalj rajta túl sokat, mert akármilyen durván is hangzik, amíg két vasat tartasz a tűzben, addig két ember érzéseivel játszol, tehát dönts minél hamarabb!

2011. aug. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat :) a legdurvább az hogy tényleg akaratom ellenére történt pillanatok alatt... nem szeretek embereket megbántani de sajnos most valakit muszáj lesz.
2011. aug. 7. 22:02
 6/9 anonim ***** válasza:

te tudod mit érzel a két fiú iránt, melyik tett többet a kapcsolatotokért, és melyikkel érzed jobban magad, stb.. Ezt mi nem mondhatjuk meg hogy melyiket válaszd, minden estre szerintem ne játssz a barátoddal. Amúgy is lehet, h ez csak egy fellángolás a másik fiú iránt, "mindig az elérhetetlen kell", ha ott hagynád a barátod és megkapnád őt, lehet rá jönnél, h csak a kíváncsiság uralt. Ja igen és a másik ezért nem jó ismerkedni más fiúval amíg kapcsolatban vagy!

18 L

2011. aug. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
az a baj hogy hiába mérlegelnék egy szinten vannak szinte teljesen :S z idő pedig szorít:(
2011. aug. 7. 22:48
 8/9 anonim ***** válasza:
mind a kettőhoz ugyanannyira vonzódsz is? Megcsaltad a barátodat vele?
2011. aug. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
szexuálisa nem csaltam mg vele nem is lett volna rá lehetőség, és egyébkéntis a srác aztmondta hogy amíg barátom a képbe van addig nem szeretne lefeküdni vele. Igen ugyanúgy vonzódok, mert mind két fiú nagyon vonzódik érzelmileg hozzám, és mindent megtesznek értem.
2011. aug. 7. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!