Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Pl. nem lenne egy barátod sem, párkapcsolatod sem -nem is volt-, a családod nem normális, és valószínűleg a jövőben sem fog semmi se változni. Mit tennél ekkor?

20/x


2010. aug. 28. 14:20
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Elköltöznék. Új hely, új élmények, új emberek.
2010. aug. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló helyzetben vagyok, csak a nemem nem x.
2010. aug. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Ha te ebben a szituban vagy akkor sajnálom de hát nemtudom mit tennék próbálnék változtatni ismerkedni és nem törődnék a sok rosszal
2010. aug. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
51%
Használnám apám pisztolyát..
2010. aug. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
És ha nincs? -.-
2010. aug. 28. 14:28
 6/32 anonim ***** válasza:

Tanulnék

Akkor talán az én gyerekeim már nem kerülnének ilyen helyzetbe

2010. aug. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Egyetértek a költözéssel, ha módod lenne rá, az lenne a legjobb: úgy nem lehet megváltozni, ha ugyanazok az emberek vesznek körül. Egy új személyiséghez új környezet kell, új emberekkel. Én is csak minimális időt töltök huszonévesként a szüleimmel. Én szeretem őket, de annyira más a szellemi beállítódásunk (én sikerorientált, ők kudarcorientált) hogy egyszerűen rosszulérzem magam ha 1-2 napig az ő kisugárzásukban kell lennem...
2010. aug. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is eltűntek a barátaim, anyám sem volt normális, apám sajnos meghalt, a volt barátnőm meg egy pénzéhes ribanc volt.

Elegem lett és Németországban kötöttem ki.

Menj Te is és éld az életed!

2010. aug. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
ilyenkor dobnék magamnak egy privit, mert kiváncsi vagyok, te hogy jutottál erre , én majdnem igy vagyok, csak van 1 barátom...
2010. aug. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
a barátomat nem ugy értem , hogy pasim...:D
2010. aug. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!