Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megüssem vagy ne üssem? (avagy ki a nagyobb bűnbak)

Figyelt kérdés
Egy hosszú kapcsolatból (több mint 6 év) ma egy hete lépett ki barátnőm, de nem úgy ahogy először hittem. Magamat okoltam -az életvitelemért, amiben van igazság- de kiderült,h egy másik "férfi" a kapcsolatunk ideje alatt ostromolta az érzéseivel, ráadásul a hátam mögött majdnem azt mondhatom a szemem előtt. Kihasználta,h a kapcsolatunk mélyponton volt. Volt egy alkalom amikor én elmentem 24 órára (hónap első 7végéjén) és akkor a fazon teljes erőbedobással bepróbálkozott és sikerrel járt, mert kihasználta a kedvesem bizonytalanságát, határozottlanságát. Ráadásul a hölgy javára van egy kevés korkülönbség is. Azóta pedig egy színjáték zajlott, azzal a címszóval,h ő nem tudja hogyan döntsön... egészen múlt 7 Csütörötökig amikor a beleszólásom nélkül, elöntötte,h a kis köcsögöt választja... Ha jön komment finomítok a történéseken...
2010. aug. 26. 19:26
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

Az az igaz, ha őszinte vagy, ez a legfontosabb egy kapcsban szerintem. Dehát ha te is megcsaltad, akkor?:D Mindketten ugyanúgy hibáztatok, ha ezek után is együtt maradtok, akkor talán meg is marad ez a kapcsolat.De, ha szeretted a csajod akkor mi a fasz*rt,(bocs :D)csaltad meg? Én nem csalnám meg a bnőm semmi pénzért, mégha lenne is esély.Igaz nehéz elmenni egy-két jó nő mellett úgy, hogy nem nézel oda, dehát ez mindenkinél így van szerintem.:D Beszéld, meg vele a helyzetet szerintem és ne veszekedj.Bár ilyenkor rohadt nehéz nyugdotnak lenni, azt elhiszem.:D Főleg, hogy más fekszik mellette xd.

Hát sok sikert, ha így érzed hogy van remény és szeret, akkor te tudod legjobban, hogy mivel hódíthatnád vissza!Jegyezd el!:D

F/23

2010. aug. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
93%

Én a saját tapasztalatomat írom meg...


Bár korban és a kapcsolat hosszában nem hasonlítható hozzád, de azért mégiscsak hasonló


Én 20 voltam ő 18 éves, a történet annyi hogy a csajom oszt.társával "barátok" voltak, többször is voltunk bulizni, bográcsolni... egymásnál, látszólag minden heppy volt mikor, egy jó ismerősöm kitálalt aki mellesleg csajom oszt.társa is volt... mivel én egyetemen voltam csajom meg közép suliban, +40 kilóméter, ezen felül sem időt, sem pénzt nem kiméltem hogy találkozhassak vele, de aztán kibújt a szög a zsákból... hogy ő nem szeret, mert kihült a kapcsolatunk...stb... akkor ő még nem tudta hogy én mit tudok :D:D... azt hitte be adja nekem... hagytam is a francba nem csináltam patáriát :D... azonban hosszas gondolkodás után arra jutottam hogy, porig alázom mindkettőt...


eltelt 1hét,2hét, 3.héten összefutottam az idilli párral, ( szakításunk napján össze is jöttek ), a legisleg alattomosabb formámat hoztam amiben nincs kegyelem :D:D, kezdeményeztem egy találkát az exemmel, azzal a cimszóval hogy egy baráti beszélgetésre összeülhetnénk... régen talizunk, mi van veled balblabla... :D.. rendje módja szerint találkoztunk is, természetesen a barátja szallag avatóra próbált szal nem volt ott... elméllyülten beszélgettünk és addig addig sikerült elmenni, hogy elcsattant egy csók... :D:D..(na ugye a bizonytalanság!! :D), aztán ebben az érzelmes pillanatba kiderült, hogy a "jóbarát" akivel most jár, még SZŰZ!!, és hogy hiánya van exemnek... én mint becsületes lovag, kikormoltam rendesen... :D:D, aztán elváltunk, hogy ez csak egyszeri volt blablabla... :D:D.. épp hogy haza értem, computer bekapcs, Myvipre fel, dobtam egy e-mailt az idilli párnak, az exet elküldtem zebothegyezni, kissé pufók formás alakját ledagattoztam, elmondtam neki jó volt a szex te r*banc :D, a csávónak meg jó a barátnőd az ágyba szüzecseke,+ még összes barátnak, combinek elmondtam hogy mekkora K*rva, a pasi meg kis szüzecseke.. innentől síri csönd volt... jó félévre rá összetalálkoztam pasival, és mint a 32 fogamat kimutatva röhögtem rá... az az arc amit vágott 10.000.000 Ft-t is megért :D:D...

2010. aug. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 Kovács Pál ***** válasza:
100%

Nem tudom, miért hurrogja itt le mindenki a kérdezőt.

Egy kapcsolatot épp elég nehéz helyesen működtetni, nem kell oda még egy nyálát csorgató hős szerelmes, aki megértőnek, vigasztalónak állítja be magát, amikor a kapcsolat mélypontra kerül. Onnan tudom, hogy egyszer én voltam egy ilyen féreg.

Persze szerelmes voltam, de ez nem indok arra, hogy belekeverjem a szaromat mások sebeibe. Őnzőség ilyet tenni, már nagyon megbántam, és azt kívánom, bár felpofozott volna valaki.

Én megmondom őszintén: ütnék! Nem old meg semmit, de tudatnám a pasival, hogy nem törődök bele csak úgy, nehogy nagyon elbízza magát, miközben a nyelvét az exed szájába mártogatja. Csak egyetlen egyet ütnék, bele a képébe, hogy letöröljem az alattomos vigyorát, ami a szerelmes, megértő arc alatt rejtőzik. Persze csak akkor tenném ezt, ha már semmi esélye arra, hogy újra összejöjjek a barátnőmmel. Üss, aztán ne beszélj senkivel egy darabig. Persze majd jönnének olyanokkal (például az exed is), hogy ennél érettebb viselkedést vártak volna tőled meg stb, de azt persze elfelejtik, hogy az sem volt éppenséggel érett cselekedet, hogy a hátad mögött megcsalt, majd hazudozott össze-vissza.

Röviden: ha nincs visszaút, üss egyet!

2010. aug. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
55%

Remélem végig olvasod.



Aki azt írta, hogy megütné a pasit, elterjesztené a a csajról, hogy ribanc stb. az egy gyenge ember, és ha megveres a csávót, akkor te is az leszel. Akkor mutatod meg, hogy erős vagy ha nem érdekel a dolog. Aki nem bírja leplezni az érzelmeit (negatív érzelmekben gondolkodva) és állandóan kimutatja őket, abból lesz az áldozat. Mert az emberek kihasználják ezt, úgy érzik hatalmuk van feletted. És jól érzik. De ez most mindegy. Ne így akard megoldani. Ha megütöd nem lesz jobb, mint azt már előttem is írták. Nem változtat semmin. A lány, a szabad akaratából hagyott el.


Viszont, ha te is megcsaltad akkor ne csodálkozz, és legfőképp ne legyél felháborodva.


Próbáld meg elfelejteni...

2010. aug. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
26%

Előző vagyok.



Addig olvastam el, amíg azt írtad, hogy többször is megcsaltad.



Látod, ez a baj veled, hogy egy primkó kis köcsög vagy.


és ha még tepersz is akkor szánalmas is leszel.

Na olvasok tovább..

2010. aug. 29. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

69%-osnak.


megint én vagyok.


Már ne is haragudj, de szánalmas ez a "már pedig én vérbosszút állok" téma... Én is hajlok ilyenre, a természetemből adódóan. De nem alacsonyodom le ilyen szintre, és túl tudok lépni rajta. Pedig én is hány csávót szopathattam volna be életemben...


28/N

2010. aug. 29. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Mindenféle bunkóskodás nélkül mondom neked,hogy agyonverném a srácot.

Ennyire patkány módon nem lehet csajozni,ez már szánalmas.

Egyszer egy sötét utcában elkapnám,és úgy megruháznám hogy sosem felejtené el.

2010. aug. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!