Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megüssem vagy ne üssem? (avagy ki a nagyobb bűnbak)

Figyelt kérdés
Egy hosszú kapcsolatból (több mint 6 év) ma egy hete lépett ki barátnőm, de nem úgy ahogy először hittem. Magamat okoltam -az életvitelemért, amiben van igazság- de kiderült,h egy másik "férfi" a kapcsolatunk ideje alatt ostromolta az érzéseivel, ráadásul a hátam mögött majdnem azt mondhatom a szemem előtt. Kihasználta,h a kapcsolatunk mélyponton volt. Volt egy alkalom amikor én elmentem 24 órára (hónap első 7végéjén) és akkor a fazon teljes erőbedobással bepróbálkozott és sikerrel járt, mert kihasználta a kedvesem bizonytalanságát, határozottlanságát. Ráadásul a hölgy javára van egy kevés korkülönbség is. Azóta pedig egy színjáték zajlott, azzal a címszóval,h ő nem tudja hogyan döntsön... egészen múlt 7 Csütörötökig amikor a beleszólásom nélkül, elöntötte,h a kis köcsögöt választja... Ha jön komment finomítok a történéseken...
2010. aug. 26. 19:26
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
49%

Nem ütsz te meg senkit.

Az ilyen harcias faszik általában egy legyet sem mernek bántani. Ezt a nagy hangjukkal próbálják ellensúlyozni.

Egyébként ha nő lennék, már a hozzáállásod miatt otthagynálak. És nem ám 6 év után. Egy hét alatt.

2010. aug. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
Bocs 26/N :) és nem 26/L
2010. aug. 26. 20:01
 13/37 A kérdező kommentje:
Tetszik ez az oldal :) Jobbnál jobb "tanácsok" jönnek :) Csak ha 6 évig "kibírta" mellettem akkor valószínű nem volt olyan rossz a kapcsolatunk mint ahogy te azt gondolod és elhagyott volna valóban 1 hét után.
2010. aug. 26. 20:17
 14/37 anonim ***** válasza:
79%
A fazont verd meg, megérdemli, a volt barátnőd meg csak ordítsd le (ébreszd rá, hogy a palija nem ér semmit se, te voltál a jobb), de nehogy visszafogadd.
2010. aug. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
52%
Üsd meg,az én barátommal ugyanígy packázik egy féreg,már csak azt várjuk mikor szólja el magát ,de akkor én is beleboxolok a fejébe!!!16/L
2010. aug. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
46%
Ha nem vered meg a büszkeséged sérül,nagyon is megérdemli az az alattomos f.é.r.e.g!!! És igen lehet hogy nem old meg semmit ha meg vered de k.u.r.v.a jól fog esni!!! A nőt meg leugatnám és elterjesztenék róla mindent hogy egy r.i.b.a.nc,meg hogy mindenkit megcsal!! Én ezt tenném!Régen is így volt,a mostani szöveg hogy ne verd meg,egy liberális baromság szüleménye!!!
2010. aug. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
96%

Azzal mutatod meg igazán mennyire vagy férfi, ha egyszerűen lesz@rod, mosolyogsz rajta, mindig jókedvű vagy, éled az életed és nem kúrsz meg minden Nőt.

A volt csajod bele fog pusztulni, hogy milyen gyorsan túlléptél rajta, amit érezni fog a palija is.

Szerintem ez a legértelmesebb és leghumánosabb módszer, ami nem is szemétség a részedről, hanem csak "túllépés".


21/F

2010. aug. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%

Az ember több legyet foghat mézzel, mint ecettel!


A másik srác is így járt el te is használd, de arra készülj hogy csak a barátnödtől függ a siker mert ha már nem kelesz neki hiába minden.

2010. aug. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 gabriell88 ***** válasza:
100%

Szerintem a kérdező elég értelmesen tette fel a kérdését, ahhoz, hogy értelmes válaszok szülessenek(tisztelet a kivételnek)

Kedves kérdező!

előttem már említették a legjobb megoldást amit választhatsz,mégpedig, hogy nem foglalkozol vele!hidd el ennél jobban egyikőjüket sem büntetheted, ha elterjeszted a leányzóról h egy khm.. azzal magadat is elásod,megmutatod a saját szegénységi bizonyítványodat, viszont ha nem foglalkozol vele egyáltalán, ha keres nem válasuzolsz rá, az már felnőtt férfira vall, és egyben a legnagyobb büntetés is, mert ezzel megőrzöd a büszkeséged, a tartásod!viszont ha megütnéd, csak a srác szintjére süllyednél le...


Angel

2010. aug. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
45%

26/N vagyok ismét.

2 éve detto ugyanilyen helyzetben voltam.

Az exemet én pofánvágtam egy zsúfolt pályaudvaron a cafka szeme előtt.

Rohadt jól esett.


Még mindig járnak..

Letojom.

Én is boldog vagyok.


26/N

2010. aug. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!