Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megüssem vagy ne üssem? (avagy ki a nagyobb bűnbak)

Figyelt kérdés
Egy hosszú kapcsolatból (több mint 6 év) ma egy hete lépett ki barátnőm, de nem úgy ahogy először hittem. Magamat okoltam -az életvitelemért, amiben van igazság- de kiderült,h egy másik "férfi" a kapcsolatunk ideje alatt ostromolta az érzéseivel, ráadásul a hátam mögött majdnem azt mondhatom a szemem előtt. Kihasználta,h a kapcsolatunk mélyponton volt. Volt egy alkalom amikor én elmentem 24 órára (hónap első 7végéjén) és akkor a fazon teljes erőbedobással bepróbálkozott és sikerrel járt, mert kihasználta a kedvesem bizonytalanságát, határozottlanságát. Ráadásul a hölgy javára van egy kevés korkülönbség is. Azóta pedig egy színjáték zajlott, azzal a címszóval,h ő nem tudja hogyan döntsön... egészen múlt 7 Csütörötökig amikor a beleszólásom nélkül, elöntötte,h a kis köcsögöt választja... Ha jön komment finomítok a történéseken...
2010. aug. 26. 19:26
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
81%
Kit akarsz megütni? És minek? Hülyeség.
2010. aug. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
70%
Az erőszak mit old meg? semmit. neked is be kéne húzni párat.
2010. aug. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha szétvered a fejét, nyilván jobb lesz Neked, viszont a problémát nem oldja meg, vagyis ami történt, sajnos megtörtént. Ha pedig komolyabb baja lenne verés után, akkor még rendőrségi ügy is lehet a vége. Tehát ha a verekedést Te kezdeményezed, abból baj lesz, ha Ő kezdeményezné, akkor meg.. :)
2010. aug. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 Beviz Elek ***** válasza:
77%

Mint már előttem írták: Az erőszak nem old meg semmit!

Az az igazság, azért mégis jó érzés ezek után kiosztani egy-két pofont nem?...


A barátnőd ígért neked hűséget nem a srác, szóval ha nem egy barátod nyúlta le, akkor a srác nem bűnös. (Szerintem)


Mivel nőket nem ütünk meg, marad a másik pali....

2010. aug. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Egy, nem a nőt akartam megütni ez értelemszerű, gondoltam... A kérdés képletes volt, de néha tényleg úgy érzem meg kellene tennem mert alattomos, sunyi és hátsó szándékkal közeledett felénk. JA amit el kell mondanom, a fazon legtöbbször az hajtogatta, h milyen jó emberek vagyunk és örül,h barátként tekinthet rám. Na ez az undorító. Szerintem. Mert közben meg dörzsölte a tenyerét,h mikor tűnök el egy időre a képből,h ketten lehessenek. Akkor majd rástartol és bedobja magát egy olyan embernek aki jelenleg bizonytalan...
2010. aug. 26. 19:50
 6/37 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki vagy de te miből gondolod, h nekem be kellene húzni párat??? Az ilyen beszólások is megérnének párat. :)
2010. aug. 26. 19:52
 7/37 anonim ***** válasza:
38%
Nem is kell az engedélyed, hogy elhagyjon.
2010. aug. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Nem engedélyt kértem, hanem őszinteséget... mondja el ha valaki mást úgy érzi jobban tudna szeretni. De akkor nekem ne mondja, h szeret...
2010. aug. 26. 19:56
 9/37 anonim ***** válasza:
82%

Az exed egy tuskó szerintem.

A pali sem különb.


Ne bánkódj.

Aki 6 év után egyszerűen lelép, az szánalmas.



26/N

2010. aug. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Köszi 26/L. Sajnos nem tudom csak az egyikükre mondani, h tuskó, mert a hölgytől igazából csak szépet és jót kaptam csak lett ez a hullámvölgy amit a tuskó kihasznált... lesz ez még így sem.
2010. aug. 26. 20:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!