Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megüssem vagy ne üssem? (avagy ki a nagyobb bűnbak)

Figyelt kérdés
Egy hosszú kapcsolatból (több mint 6 év) ma egy hete lépett ki barátnőm, de nem úgy ahogy először hittem. Magamat okoltam -az életvitelemért, amiben van igazság- de kiderült,h egy másik "férfi" a kapcsolatunk ideje alatt ostromolta az érzéseivel, ráadásul a hátam mögött majdnem azt mondhatom a szemem előtt. Kihasználta,h a kapcsolatunk mélyponton volt. Volt egy alkalom amikor én elmentem 24 órára (hónap első 7végéjén) és akkor a fazon teljes erőbedobással bepróbálkozott és sikerrel járt, mert kihasználta a kedvesem bizonytalanságát, határozottlanságát. Ráadásul a hölgy javára van egy kevés korkülönbség is. Azóta pedig egy színjáték zajlott, azzal a címszóval,h ő nem tudja hogyan döntsön... egészen múlt 7 Csütörötökig amikor a beleszólásom nélkül, elöntötte,h a kis köcsögöt választja... Ha jön komment finomítok a történéseken...
2010. aug. 26. 19:26
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Amit tenni fogok az már eldöntöttem, nem lesz box (pedig jól esne, főleg este amikor bele gondolok,h most a hazug kutya az én helyemen fekszik...) hülyeség lenne mert valóban elásnám magam mindenki előtt aki a hölgy családjához tartozik és szerettek és a srác családja előtt is. Azokat korrektnek éreztem, lehet ők sem tudtak semmit a kialakuló afférről. HA tudtak is azt csak az utolsó napon amikor velük voltam és együtt csaptunk egy bográcsost. Ott éreztem valamit de nem mondtam ki csak észrevették nem vagyok olyan amilyen szoktam, jókedvű és beszédes. A tervem következő része, h most a friss pár jelentős távolságban lesz egymástól én viszont csekély. Ezek után én ugyanúgy ostromolni fogom az érzéseimmel és az (ami nekik nincs) emlékeinkel. A hölgyet mivel ismerem de még mennyire, tudom hogy lehet levenni a lábáról és én is ugyanúgy fogom a szebbnél szebb és az elbizonytalanító szavakat a fülébe és a szemébe mondani ahogy ő tette. Mivel ha az ürge nincs akkor mi nem megyünk szét, csak sajnos nem "úm" a nehezebb utat választotta, a kompromisszumot, megbeszélést, türelmet hanem a könnyebb utat... Miért nem adom fel? Mert nem vagyok az a típus és nem fogom elfogadni, h így jártam é a szívemben neki mindig jut hely. Tudom a saját hibáim is közrejátszottak hogy így alakult...
2010. aug. 27. 19:45
 22/37 anonim ***** válasza:
51%
Verd bénára a faszit, hajtsd el a jószágait, gyújtsd föl a házát, a nőt pedig erőszakold meg
2010. aug. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig, de nekem olyan a természetem hogy én biztos kiütném a csávót, alattomos köcsög+ a csajt is ribancnak tekinteném. Én azt szoktam csinálni, leoltoma csávót, ha nem jön nekem akkor ütök. :D

Ezután túlteszem magam a dolgokon( bár 6 év után nehéz, nem volt még ilyen hosszú kapcsolatom), meghúzok 3 hasonlóan nagy ribancot és próbálok keresni valami értelmesebbet.

2010. aug. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
HA most azt mondanom én is megcsaltam többször is? de legalább ő nem ismerte egyiket sem, én sem emlékszem egyikre sem... tisztán, sötét volt :)
2010. aug. 28. 22:36
 25/37 anonim ***** válasza:
100%
Rossz belegondolni, hogy ekkora f.szcimbálók vannak, mint ez a srác is, akiről írtál. Egyébként bármiben fogadnék, hogy a kapcsolatuk nem lesz tartós, a csaj is észhez tér pár hét után, a kisköcsög is rájön, hogy nem olyan egyszerű az élet. Azt nem tudom, hogy én akarnék-e valaha bárkit is annyira, hogy harcoljak érte (bármilyen módon), ha elhagyott. Ugyanis ha elhagyott, akkor nem véletlenül hagyott el, meg fogja tenni legközelebb is. Akkor meg minek húzzuk egymás idejét, minek gyűjtsünk még több sebet? Így aztán nem igazán értem a te motívációdat sem, mit akarsz még a lánytól, de lehet, hogy bennem van a hiba. 6 év nagy idő, de nem biztos, hogy egy kapcsolatnak örökké kell tartani. Ha pedig te is megcsaltad, akkor tényleg nem értem, mi a kérdés...
2010. aug. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%
én már azt sem értem,hogy mi jogon vagy te igy felháborodva,ha te is megcsaltad. Ö legalább egyszer tette meg és azt is véglagesen ha a másikkal marad,ugyhogy szerintem hagyd te az egészet,had legyenek boldogok,te pedig éld ki magad!!!
2010. aug. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
Verd szét a fejét.
2010. aug. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
59%
Más nőt nem bűn levadászni ha nem ismered a paliját,de így igen.Ha meg akarod csapni ne tedd simán hanem provokáld ki hogy belemenjen.Utána már ütheted :) Szerintem ez a legjobb...Vagy ha benyeled a békát de csak úgy simán ne menj oda pofánverni.
2010. aug. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

Hát ha az én csajom is ezt tenné egy ismeretlennel, akkor ő a hibás és nem a csávó.Szóval fölös a bunyó, meg ha ismerős is, nem éri meg.Habár ha szemtől szemben állsz vele úgy lehet az indulatok miatt behúznál 1-2őt, de inkább akkor kerüld.:D Amúgy első gondolatként én is szétverném az ilyen férget, de ha belegondolsz és felnőtt ésszel gondolkodsz, akkor nem éri meg.

23/F

2010. aug. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:

Hasznos tanácsokat is olvasok. Igen ha találkoznék vele akkor vszínű,h bevernék neki, kiprovokálnám azzal,h egyszerűen megkérdezném milyen jog vette a bátorságot a tettéhez, hisz nekem teszi a szépet a hátam mögött meg sajnáltatja magát (mennyire reménytelenül szereti pfff) és fűzi a csajomat aki meg épp bizonytalan a kapcsolatunk jövőjét illetően mert nem a legjobb viszonyban voltunk a helyzetünk miatt. Véletlen egybeesések vagy a sors fintora,h így alakult? Amikor a mélyponton voltunk akkor jelent meg a faszi... akkor kellett nekünk épp azon a településen laknunk amikor ő is haza költözött... meg még sok apróság amit most nincs kedvem már leírni. Holnap találkozni fogunk nem tudom hogyan fogok viselkedni hiszen tudom most épp a köcsög az én helyemen fekszik és azt csinál amit akar vele. Hm. Bosszant.

Igen megcsaltam, de míg ő érzelmeket táplált a srác irányába addig én minden érzelem nélkül tettem. Ja és elmondtam neki őszintén, amit ő nem is tett volna ha nem bukik le. Melyik a humánusabb?

2010. aug. 29. 00:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!