Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megszégyenítve érzi magát a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszégyenítve érzi magát a csalódom előtt. Így lehet még valami?

Figyelt kérdés
Na az a történet hogy, a barátnőmmel már 1,5 hónapja járunk, eddig még nem volt sex csak petting (az is csak 2-3 hete). Na és eltervezte hogy, a szülinapom alkalmából nálunk alszik, persze ezt nem említettem szüleimnek. Na és a apám-anyám úgy gondolta, hogy jó meglepetés lenne az ünnepeltet még az ágyába felköszönteni, egy ilyen nagy tál ágyba hozott reggeli mellet. Csakhogy mi e pillanatba 69-es póz közepén voltunk :S. Gyorsan levettem magamról barátnőmet, szüleim persze spuri ki egyből a szobámból. Na és barátnőm felöltözött és sietve távozott ez ma reggel történt, azóta nem beszéltünk. Szerintetek lehet ebből még valami, nem fogja magát mindig rosszul érezni a szüleim jelenlétébe? Ezt hogy beszéljem meg vele? Vagy tegyek úgy mintha meg se történt volna?
2010. aug. 26. 19:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Tudom hogy nem ez a kérdés, de elég idióta ötlet volt a szüleid részéről, ha tudták, hogy ott van barátnőd.


Szerintem menj át hozzá még ma.

2010. aug. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát igen nekik se említettük. :S
2010. aug. 26. 19:14
 3/10 anonim ***** válasza:
Nagyon hülye helyzet. Mindenkinek beszélni kell mindenkivel (először te beszélj a barátnőddel és a szüleiddel, aztán a szüleid meg a barátnőd is megbeszélheték). Ne legyen szőnyeg alá söpörve a dolog, és mutassatok egymás iránt megértést. Kár lenne ezzel elrontani.
2010. aug. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon nagy :D
2010. aug. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
boldog születésnapot! :)
2010. aug. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Kicsit kínos,de semmi gáz az idő mindent megold.Keresd minnél elöbb és beszélj vele,nyugtasd meg,hogy ne érezze kellemetlenül magát biztosítsd arról,hogy mennyire szereted.A szüleid felnőtt emberek a szex természetes dolog nekik,igaz,hogy Te a gyerekük vagy de ez akkor is így van.Legfeljebb a barátnőd nem megy hozzátok amíg leül benne ez a dolog.
2010. aug. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Megemlíthettétek volna.
2010. aug. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szüleim azt tanácsolták imént hogy hívjam át holnap ebédre, én meg is tettem de azt mondta hogy most egy darabig nem szeretne találkozni se szüleimmel se velem :S Aztán felajánlottam neki hogy akkor jövőhéten esetleg valamikor. De csak hárított. Én gondoltam mivel nem erőszak hagyom is, de most nagyon félek hogy, már egyáltalán nem akar látni szerintem ez így nagyon nem jó.
2010. aug. 26. 19:29
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak kínosan érzi magát. Hagyd egy kicsit, míg leülepedik benne. Ha szeret, és te is őt, nem fog a kapcsolatotok rovására menni.
2010. aug. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Gondoltam,hogy így érez azért írtam h az idő mindent megold.Én is ezt tenném a helyébe.Pár nap megnyugszik és másképp fogja látni hidd el.
2010. aug. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!