Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párotok nélkületek megy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotok nélkületek megy bulizni, ti aggódtok?

Figyelt kérdés

A barátom hétvégén megy majd egy házibuliba. Aggódom. Eléggé friss a kapcsolatunk (fél éve vagyunk együtt), rengeteg lányhaverja van, a buliban is sok lány lesz, akiket nem ismerek. Próbálok bízni benne, de elég nehéz. Azt mondta ne féljek, de nem megy.

Ti ilyen esetben mit csinálnátok? Előjön a féltékenység? Vagy annyira megbíztok a párotokban, hogy fel sem merül a megcsalás, mint eshetőség?


2010. aug. 26. 18:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

mi is külön bulizunk, sose volt vele gondunk.

szerintem nyugodj meg, ne hívogasd fel, hagyd bulizni, és másnap úgy is elmeséli, hogy mi volt, vagy megkérded tőle.


amúgy meg a fiúknak is rosszul esik, ha a barátnő eleve hűtlennek gondolja, add meg neki a bizalmat, ennyi jár neki.


az meg majd kiderül, hogy értékeli e a bizalmadat, vagy eljátssza.

2010. aug. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Érdekes... Van, akiknél működik a külön bulizás, és föl sem merül a féltékenység. Másoknál meg föl sem merül az, hogy a párjuk nélkül menjenek el bulizni. Mindkét formula jól működhet.

Nálatok viszont úgy tűnik, nem egyformán gondolkodtok a kérdésben. És ha a bulin nem is lesz semmi, ami miatt aggódnod kellene, majd lesz újabb, meg újabb, meg újabb... mert megváltozni a barátod nem fog, és valószínűleg te sem. Szóval tuti recept nincs, mit kéne ilyenkor csinálni. Nézz magadba, és döntsd el, mi az, amit hosszú távon is el tudsz fogadni, és mi az, amit nem. A vívódásnak nincs sok értelme.

N31

2010. aug. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
a volt pasim szervezett egy bulit, mert sikerült a vizsgája. a buliról én nem is tudtam, nem is szólt. csak az nap tudtam meg, mert az egyik barátnőmet elhívta. elég szarul esett, féltékeny voltam tele aggodalommal. de inkább csalódott. aztán vhogy megnyugodtam és kezdtem bízni. vakon bíztam benne és hittem neki. kár volt, tegnap szakított velem...
2010. szept. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ha párom nélkülem megy bulizni, hát érezze jól magát. :-) Nem, nem jön elő a féltékenység. Megbízom benne. Szerintem te is tedd ezt.

Amúgy miért nehéz bízni benne? Adott rá okot valamikor? Egyébként hány évesek vagytok? Csak mert nem értem, hogy a lányok miért féltékenyek állandóan, ha a barátjuk más lányok társaságában van. Ha van rá okuk, ha nincs.

Ismered a barátod lánybarátait? Mert szerintem, ha megismernéd őket, akkor elmúlna a szorongásod.

2010. szept. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!